reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Zylwia a ty jesteś pewna, że masz już brać te leki??? Ja miałam wizytę po antykach, lekarz wtedy dopiero zdecydował, że będzie długi protokół (rozisał wstępne dawki leków)- od 21 dc gonapeptyl i w 4dc miałam wizytę i dopiero wtedy na podstawie usg i wyników badań dobrał ostateczną dawkę - inną niż na wstępnej rozpisce (ja miałam mensinorm i ovaleap, zamiast gonalu - ale są różne leki do stymulacji) no i wtedy kazał też brać po 1/2 gonapeptylu, w 9dc miałam monitoring i zwiększyli ovaleap - też na podstawie wyników badań. Potem co 2 dni monitoringi. Ta są chyba za silne leki, żeby tak je brać bez weryfikacji? Może przedzwoń do kliniki i dopytaj czy na pewno niczego nie zrozumiałaś źle...
Tak , taka mam rozpiske.. chciałam wam wstawić zdjęcie ale coś nie mogę:( wszystko mam rozpisane co i jak... oboje z mężem byliśmy on bardziej słuchał niż ja i w ogóle jest bardziej ogarnięty :p wszystko zrozumieliśmy... straszycie mnie :( teraz mam stresa... to profesor chyba wie co robi ?:(
 
Tak , taka mam rozpiske.. chciałam wam wstawić zdjęcie ale coś nie mogę:( wszystko mam rozpisane co i jak... oboje z mężem byliśmy on bardziej słuchał niż ja i w ogóle jest bardziej ogarnięty :p wszystko zrozumieliśmy... straszycie mnie :( teraz mam stresa... to profesor chyba wie co robi ?:(
Jeśli tak powiedział to oki :) Bo ja po Twoim wpisie kiedyś zrozumiałam, że dopiero w sierpniu jak wróci z tego urlopu czy gdzie on tak wybył to będziecie startować ze wszystkim ale skoro już wszystko macie ustalone to elegancko, jedziesz z koksem :D Jeśli nie jesteś pewna to przedzwoń, dopytaj czy nie trzeba jakichś badań dodatkowych itp. W końcu płacimy za to duże pieniądze, więc łaski nie robią, że coś powtórzą. Nie chciałam Cię nastraszyć, tylko po prostu lepiej o wszystko pytać kilka razy niż popełnić jakiś błąd, bo te leki to jednak jest spora ingerencja w nasze zdrowie.
 
Powiedzcie mi jak przygotiwałyscie się do punkcji? Tzn.paznokcie ( zdjąć hybrydę)? Makijaż ?
Mi kazali nie mieć pomalowanych paznokci i nie używać perfum - ale na ostatniej wizycie dostałam taką karteczkę jak się przygotować do zabiegu - łącznie z godziną punkcji, godziną podania ovitrell, info co zabrać ze sobą (kapcie, sparpetki, koszula) i kiedy zażyć antybiotyk
 
Tak ja brałam też
Dostałam 2 opakowania tabletek antykoncepcyjnych i miażadnej przerwy, to normalne?
Dwa opakowania antyków owulastan. W trakcie drugiego opakowania podżąd dostałam plamienia ale to się zdarza.
Dostałam 2 opakowania tabletek antykoncepcyjnych i mam je zjeść bez żadnej przerwy, to normalne?
Tak ja też tak miałam 2 opakowania owulastanu bez przerywania . Podczas brania drugiego dostałam plamienia ale lekarz mówił że to jest możliwe
 
Mi kazali nie mieć pomalowanych paznokci i nie używać perfum - ale na ostatniej wizycie dostałam taką karteczkę jak się przygotować do zabiegu - łącznie z godziną punkcji, godziną podania ovitrell, info co zabrać ze sobą (kapcie, sparpetki, koszula) i kiedy zażyć antybiotyk

Jaki antybiotyk?
Gdzie miałaś punkcję ?
 
reklama
Tak ja brałam też

Dwa opakowania antyków owulastan. W trakcie drugiego opakowania podżąd dostałam plamienia ale to się zdarza.

Tak ja też tak miałam 2 opakowania owulastanu bez przerywania . Podczas brania drugiego dostałam plamienia ale lekarz mówił że to jest możliwe

Ja mam Marvelon
Czyli dopiero za 42 dni rusze z stymulacja ?
 
Do góry