reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Cześć dziewczyny, jestem tu nowa.
Moja historia
Ok 4 lat starań i nic...
3 nieudane inseminację
Teraz podchodzimy do innych Citroen
Moje AMH 13.14
PCO....
Dziś 2dc zaczęłam od wczoraj brać tabletki antykoncepcyjne, mam iść długm protokołem...
Lecze się w Gyncentrum Katowice
Boje się jak cholera....
Trzymam kciuki wszystko będzie dobrze - musi być, tylko musisz w to mocno wierzyć
 
O szkoda że wcześniej nie doczytałam bo już zdążyłam kupić:) a ja nie dostałam żadnych antyków.. to normalne ?
Jesli idziesz krotkim protokolem to normalne pewnie dostalas estrofem
A femibion moge ci wyslac i tak bedziesz miala na zapas :) a u mnie i tak lezy
Podaj adres na priv
 
Mam rozpisanie tak :
Od 21 dc codziennie 1ampulka gonapeptyd (chyba tak to się nazywa)
W następnym cyklu od 5 do 11 po 150ml gonalu i właśnie w 11 dc wizyta .
Teraz spojrzałam że na górze mam napisane Femibion ( nie mogę się doczytać:p ) codziennie po 1 tabletce ale nie miałam tego na recepcie :((( wiecie co to i jak to brać ???????
Zylwia a ty jesteś pewna, że masz już brać te leki??? Ja miałam wizytę po antykach, lekarz wtedy dopiero zdecydował, że będzie długi protokół (rozisał wstępne dawki leków)- od 21 dc gonapeptyl i w 4dc miałam wizytę i dopiero wtedy na podstawie usg i wyników badań dobrał ostateczną dawkę - inną niż na wstępnej rozpisce (ja miałam mensinorm i ovaleap, zamiast gonalu - ale są różne leki do stymulacji) no i wtedy kazał też brać po 1/2 gonapeptylu, w 9dc miałam monitoring i zwiększyli ovaleap - też na podstawie wyników badań. Potem co 2 dni monitoringi. Ta są chyba za silne leki, żeby tak je brać bez weryfikacji? Może przedzwoń do kliniki i dopytaj czy na pewno niczego nie zrozumiałaś źle...
 
reklama
Do góry