reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Witam Was dziewczyny. Nie wracam jeszcze na forum gdyż postanowiłam sobie zrobić długa przerwę od kolejnej próby. 2 gie podejście nieudane. Trzeba zaczynać wszystko od nowa. Tak więc w międzyczasie chciałabym się przygotować i moje pytanie do Was moje Drogie Panie :) tylko tu od doświadczonych mogę dostać jasne odpowiedzi. Mąż ma problemy z nasienie od morfologia po ruchliwość itp. Musimy zrobić także badania genetyczne itp. I tu pole dla Was. Wymiencie mi nazwy badań co powinien zrobić paczka wszy od kariotypu konczywszy nawet na test Mar czy jakoś tak. Błagam o pomoc. Bez tego nie zacznę kolejnej próby za dużo zdrowia mnie to kosztuje. Pozdrawiam Was

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hehe oj kochana ja tyle tego biore ze glowa mala
Koenzym q10 na lepsze komorki ale nie bierz jesli masz podwyzszone komorki nk
Witamina b complex
Witamina c1000
L- karnityna na lepsze komorki
Witamina e 200
Magnez dzienna dawka 400 mg czyli albo 6 tabletek dziennie oczywiscie w odstepach albo 1 pastylka rozpuszczalna o takiej dawce
Witamina d 2000 j ale zbadaj sobie poziom
Teraz jeszcze mace bede brac
Dodatkowo pylek pszczeli orzechy brazylijskie migdalt i olej lniany
A narazie zrobilam sobie 2 tygodnie przerwy od czegokolwiek zeby moj organizm odsapnal od tego faszerowania. Czekam wlasnie na paczke z lekami :)
Hehe oj kochana ja tyle tego biore ze glowa mala
Koenzym q10 na lepsze komorki ale nie bierz jesli masz podwyzszone komorki nk
Witamina b complex
Witamina c1000
L- karnityna na lepsze komorki
Witamina e 200
Magnez dzienna dawka 400 mg czyli albo 6 tabletek dziennie oczywiscie w odstepach albo 1 pastylka rozpuszczalna o takiej dawce
Witamina d 2000 j ale zbadaj sobie poziom
Teraz jeszcze mace bede brac
Dodatkowo pylek pszczeli orzechy brazylijskie migdalt i olej lniany
A narazie zrobilam sobie 2 tygodnie przerwy od czegokolwiek zeby moj organizm odsapnal od tego faszerowania. Czekam wlasnie na paczke z lekami :)
Jestem w szoku :rofl2:
Aż nie wiem co mam powiedzieć A zdarza mi się to niezwykle rzadko! Jutro przeanalizuje to sobie wszystko na spokojnie a w razie niepewności będę Cię prosiła o pomoc :happy:
 
Powiedzcie mi jak przygotiwałyscie się do punkcji? Tzn.paznokcie ( zdjąć hybrydę)? Makijaż ?
Ja sie dowiedzialam ze mozna miec bezbarwnym byle by plytke bylo widac. Wiec jak jeszcze zdaze dzis to zrobie sobie bezbarwne hybrydy i pomaluje je lakierem a na dzien pobrania lakier zmyje[emoji16] bo na tyle dni to moje bym polamala gdybym takie saute miala trzymac.

A z tymi zapachami to kto powiedzial ze tak trzeba? Byly jakies badania albo cos?
Co prawda kazalam kupic mamie aa help do hig int i nim planuje sie cala umyc w dzien pobrania i transferu ale antyperspirantu i chocby lekkiego makijazu nie odmowie[emoji6]
 
Tak , taka mam rozpiske.. chciałam wam wstawić zdjęcie ale coś nie mogę:( wszystko mam rozpisane co i jak... oboje z mężem byliśmy on bardziej słuchał niż ja i w ogóle jest bardziej ogarnięty :p wszystko zrozumieliśmy... straszycie mnie :( teraz mam stresa... to profesor chyba wie co robi ?:(
Spokojnie to normalna dawka ja mialam 200 gonalu i 150 menopuru w jednej ze stymulacji w polowie stymulacji byla zamiana dawek
 
Ja sie dowiedzialam ze mozna miec bezbarwnym byle by plytke bylo widac. Wiec jak jeszcze zdaze dzis to zrobie sobie bezbarwne hybrydy i pomaluje je lakierem a na dzien pobrania lakier zmyje[emoji16] bo na tyle dni to moje bym polamala gdybym takie saute miala trzymac.

A z tymi zapachami to kto powiedzial ze tak trzeba? Byly jakies badania albo cos?
Co prawda kazalam kupic mamie aa help do hig int i nim planuje sie cala umyc w dzien pobrania i transferu ale antyperspirantu i chocby lekkiego makijazu nie odmowie[emoji6]
Antyperspirant w kulce też miałam bezzapachowy :D Z zapachami - info z kliniki - mówili, że w dzień punkcji się nie powinno - nie wiem dlaczego. Potem w dzień transferu też raczej nie używać - ale to już nie info z kliniki tylko stąd :D Ponoć zarodki nie lubią - wcale się nie dziwię - takie maleństwo potraktować wodą toaletową to jakby nas do komory gazowej zamknąć :D Może jeśli ma się udać to i tak się uda ale po co potem się zastanawiać co poszło nie tak...
 
Powiedzcie mi jak przygotiwałyscie się do punkcji? Tzn.paznokcie ( zdjąć hybrydę)? Makijaż ?
Praktycznie wcale .
Też jestem w gyn w Katowicach
Przychodzisz 30 min przed punkcja dostajesz jednorazowa koszule i kapcie.
Nic ze sobą nie musisz zabierać ewentualnie wkładki higieniczne
Jeśli chodzi o make-up to nikt mi nic nie mówił ( używałam tuszu i pudru) a paznokcie też mam hybrydowe i tez mi nikt nie kazał ich zdejmować .
 
reklama
Do góry