reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

To sa chorzy ludzie opetani przez kaczora! Ciekawe czy trzymalyby tak te kartki wiedzac ze ich np wnuczka ma problem! Moze ktos powinien ich zaczac edukowac?

I powiem Wam.szczerze ze chcielibysmy wrocic do polski ale za kazdym razem jak przerabiamy ten temat to poruszamy temat rzadu i sprawa powrotu znowu idzie na dalszy plan... ja patrzac obiektywnie nie moge zrozumiec jak ludzie moga zyc w takiej ciemnocie!
 
reklama
Dziewczyny jestem po wizycie [emoji5] dzieciaczki maja sie dobrze [emoji173] i wiecie co pod serduszkiem nosze prawdopodobnie PARKE [emoji7] Lekarz mowil ze Dziewczyna jest napewno a chlopak byl tak obrocony ze nie chcial pokazac do konca co ma pomiedzy nogami [emoji12] . Ale cos jest i lekarz mowil ze raczej chlopak.

Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom
To super. Tak jak u mnie[emoji7] [emoji7] Wspaniałe uczucie po tylu staraniach mieć i Synka i Córeczkę [emoji7] Gratuluję[emoji11] [emoji11] [emoji7] [emoji7] [emoji4]
 
Niestety są to zacofani ludzie którzy nie maja pojęcia jak dokladnie wygląda procedura in vitro oraz nie maja swojego zdania tylko powtarzają co w kosciele czy w pis-owskiej TV uslyszeli. To smutne. Wiecie ja jestem.wierzaca w Boga a nie we wszystkich księży,chodzę do kościoła i modlę się o powodzenie naszego in vitro
 
Ostatnia edycja:
Czasami w klinikach nie pytają, ale możesz porozmawiać z lekarzem, że wolalabyś 2. My z mężem o 2 zdecydowaliśmy, choć lekarz na 1 namawiał, a i tak ciąża pojedyncza. Oczywiście musisz o tym wiedzieć, że możesz takie tematy poruszać, bo ja zanim trafiłam na form nawet bym nie wiedziała.

Bywa, że ze względów medycznych, podawany jest max jeden, np matka ma problem z kręgosłupem i bliźniacza ciąża byłaby zbytnim obciążeniem.

Miałaś podaną blastkę? Rozwijająca blastka to np taka, która zaczyna opuszczać otoczkę. I taką miała podaną Ropuszka o ile pamiętam i zaskoczyło :)
Madziu mam nadzieje ,ze i tym razem nam zaskoczy! nie lecze sie w Polsce jestesmy za granica i temat zwiazany z medycyna jest tak szeroki jak woda poprostu domyslamy sie tez duzo nie powiem,ze nic nie rozumiemy ,ale te nazwy co nam wymieniaja nie sa mi znane!powiedziala tylko,ze jest super mrozaczek...ale ja nie nastawiam sie bo rozczaruje sie juz 4 raz! znajoma miala tez super,super podany i nie wyszlo,teraz miala podany slaby i jest juz w 7 mc ,,,więc od czego to zalezy?!U nas w cyklu ze swiezaczkami pytano czy dwa czy jeden zdecydowalismy jeden, myslalam ze teraz przy naturalnym podadza nam 2 ,a tutaj niestety dali jeden!Juz to 5 dzien od transferu i czekam....leze i licze dni
 
Ostatnia edycja:
Ja ciągle się waham z tym chrztem. Słyszałam, ze ksiądz nie ma prawa dziecku chrztu odmówić...
Ja ciągle się waham z tym chrztem. Słyszałam, ze ksiądz nie ma prawa dziecku chrztu odmówić...

10.01.2018 czekamy na Ciebie Zosiu [emoji172]

10.01.2018 czekamy na Ciebie Zosiu [emoji172]
Dziewczynki ja chrzcilam normalnie mojego synka z in vitro..nawet nie wspominalam o tym wcale.
 
Madziu mam nadzieje ,ze i tym razem nam zaskoczy! nie lecze sie w Polsce jestesmy za granica i temat zwiazany z medycyna jest tak szeroki jak woda poprostu domyslamy sie tez duzo nie powiem,ze nic nie rozumiemy ,ale te nazwy co nam wymieniaja nie sa mi znane!powiedziala tylko,ze jest super mrozaczek...ale ja nie nastawiam sie bo rozczaruje sie juz 4 raz! znajoma miala tez super,super podany i nie wyszlo,teraz miala podany slaby i jest juz w 7 mc ,,,więc od czego to zalezy?!U nas w cyklu ze swiezaczkami pytano czy dwa czy jeden zdecydowalismy jeden, myslalam ze teraz przy naturalnym podadza nam 2 ,a tutaj niestety dali jeden!Juz to 5 dzien od transferu i czekam....leze i licze dni
Ja też dzisiaj leże boli mnie dzisiaj kręgoslup i mam bule okresowe. Wczoraj troche przesadziłam ze sprzątaniem umyłam okna, łazienke. A pogoda u nas koszmarna pada 19 sopni , lato lato uuu wymarzone .Wzpułczuje ludziom co się wybrali na wakacje nad polskie morze, tylko bryze mogą wdychać.
 
Witam. Wracam po dosc dlugiej przerwie. Tydzien bylam w szpitalu, do konca nie wiadomo gdzie zarodek sie ulokowal. Wyszlam do domu, oczyscilo sie samo. Teraz jestem przed kolejnym kriotransferem. I tu zaczynam sie bac. Nie mam zadnych lekow, lekarz powiedzial ze podejdziemy na naturalnym cyklu. Boje sie ze nie bedzie owulacji , ze endometrium bedzie nie takie i ze do transferu nie dojdzie. Pozdrawiam wszystkie dziewczyny , dopiero czytam poprzednie wpisy ale mam nadzieje ze tym ktorym sie udalo nadal szczesliwie oczekuja na swoje dzieciaczki, z calego serca Wam tego zycze. Pozdrawiam
 
reklama
Witam. Wracam po dosc dlugiej przerwie. Tydzien bylam w szpitalu, do konca nie wiadomo gdzie zarodek sie ulokowal. Wyszlam do domu, oczyscilo sie samo. Teraz jestem przed kolejnym kriotransferem. I tu zaczynam sie bac. Nie mam zadnych lekow, lekarz powiedzial ze podejdziemy na naturalnym cyklu. Boje sie ze nie bedzie owulacji , ze endometrium bedzie nie takie i ze do transferu nie dojdzie. Pozdrawiam wszystkie dziewczyny , dopiero czytam poprzednie wpisy ale mam nadzieje ze tym ktorym sie udalo nadal szczesliwie oczekuja na swoje dzieciaczki, z calego serca Wam tego zycze. Pozdrawiam

Dobrze,że obyło się bez zabiegu, to najważniejsze. Dzięki temu możesz szybciej podejść do kolejnego transferu. No i mniejsza ingerencja w organizm.
 
Do góry