reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Ja też dzisiaj leże boli mnie dzisiaj kręgoslup i mam bule okresowe. Wczoraj troche przesadziłam ze sprzątaniem umyłam okna, łazienke. A pogoda u nas koszmarna pada 19 sopni , lato lato uuu wymarzone .Wzpułczuje ludziom co się wybrali na wakacje nad polskie morze, tylko bryze mogą wdychać.
a który u ciebie juz tydzien?
 
reklama
Niestety są to zacofani ludzie którzy nie maja pojęcia jak dokladnie wygląda procedura in vitro oraz nie maja swojego zdania tylko powtarzają co w kosciele czy w pis-owskiej TV uslyszeli. To smutne. Wiecie ja jestem.wierzaca w Boga a nie we wszystkich księży,chodzę do kościoła i modlę się o powodzenie naszego in vitro

I dobrze, że się modlisz jeśli jesteś wierząca. To doda ci sił i podniesie na duchu, nawet w ciężkich momentach. Dla mnie po prostu jest wszystko jedno do jakiego Boga kto się modli, czy też prosi Matkę Naturę czy nawet zbiera czterolistne koniczynki i wierzy, że dzięki temu będzie ok (ja zbieram :) ). Każdy zaklina rzeczywistość na swój sposób, grunt to nie narzucać swojego zdania innym.
 
Dziewczyny jestem po wizycie [emoji5] dzieciaczki maja sie dobrze [emoji173] i wiecie co pod serduszkiem nosze prawdopodobnie PARKE [emoji7] Lekarz mowil ze Dziewczyna jest napewno a chlopak byl tak obrocony ze nie chcial pokazac do konca co ma pomiedzy nogami [emoji12] . Ale cos jest i lekarz mowil ze raczej chlopak.

Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom
Jejku superrrrr!!!! Dobrze, że wszystko dobrze
!!!!!
Ja wczoraj też zaliczyłam lekarza bo dopadły mnie bóle brzucha i krzyża i wylatywalo ze mnie jakieś pomarańczowe kure...two.. Moja dr z kliniki nie odpowiadała na SMS więc zadzwoniłam do mojego "starego" lekarza do którego chodziłam z 5 lat temu czy mnie by nie przyjął (mimo iż w piątki nie przyjmuje)... I bez najmniejszego problemu kazał mi przyjechać za godzinę bo właśnie wychodził ze szpitala (jak on w godzinę się wyrobił wyjechać z Warszawy na obrzeża w piątek to ja nie wiem?!?!?)... Obejrzał mnie i dzieciątko i stwierdził że wszystko dobrze z dzieckiem i ze mną... Maleństwo prawidłowej wielkości,wod plodowych prawidłowa ilość, szyjka ok i zero krwiakow... Więc co tam się dzieje nie wiadomo.... Kazał leżeć brać nospe... Ale to pewnie dlatego że za dużo się nalatalam w czwartek a to za meblami a to za dywanem... Bo mój mąż remont robi żeby Malutka lub Malutki przyszedł do odnowionego domku.... Ach....

ET: 07.04.2017 [emoji173][emoji173][emoji173][emoji173]
 
reklama
Do góry