reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Jejku superrrrr!!!! Dobrze, że wszystko dobrze
!!!!!
Ja wczoraj też zaliczyłam lekarza bo dopadły mnie bóle brzucha i krzyża i wylatywalo ze mnie jakieś pomarańczowe kure...two.. Moja dr z kliniki nie odpowiadała na SMS więc zadzwoniłam do mojego "starego" lekarza do którego chodziłam z 5 lat temu czy mnie by nie przyjął (mimo iż w piątki nie przyjmuje)... I bez najmniejszego problemu kazał mi przyjechać za godzinę bo właśnie wychodził ze szpitala (jak on w godzinę się wyrobił wyjechać z Warszawy na obrzeża w piątek to ja nie wiem?!?!?)... Obejrzał mnie i dzieciątko i stwierdził że wszystko dobrze z dzieckiem i ze mną... Maleństwo prawidłowej wielkości,wod plodowych prawidłowa ilość, szyjka ok i zero krwiakow... Więc co tam się dzieje nie wiadomo.... Kazał leżeć brać nospe... Ale to pewnie dlatego że za dużo się nalatalam w czwartek a to za meblami a to za dywanem... Bo mój mąż remont robi żeby Malutka lub Malutki przyszedł do odnowionego domku.... Ach....

ET: 07.04.2017 [emoji173][emoji173][emoji173][emoji173]
Ojej to dobrze ze wszystko dobrze [emoji173] My tez remont zaczynamy pod koniec lipca glownie ze wzgledu tez na maleństwa [emoji5]

Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ojej to dobrze ze wszystko dobrze [emoji173] My tez remont zaczynamy pod koniec lipca glownie ze wzgledu tez na maleństwa [emoji5]

Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom
Wiesz ja chyba za bardzo panikuje dlatego tak się dzieje!!!!

ET: 07.04.2017 [emoji173][emoji173][emoji173][emoji173]
 
Dziewczyny tak czytam ze jedne z was biora relanium, inne acard..a ja nic nie bralam..jakies wskazania mialyscie do tych lekow?
 
reklama
Do góry