reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Pytanko, czy podczas brania leków przed transferem mrożaczków na cyklu stucznycznym oczywiscie brak owulacji,ale gin moja mi powiedziała ze od tych leków które dostałam owulacja jest zatrzymana,a ogólnie owulacja u mnie występuje tylko teraz po tych lekach wstrzymana miałyście ból jajnika ? u mnie akurat to jest ciągle po lewej stronie bo odkąd biore leki czyli od 2 dnc dziś jest już 14dzc boli mnie nie wiem chyba jajnik,bo raczej to nie jest jelito po lewej stronie,czy to może być od zatrzymania owu.Dodam ze myslałam że mam owulację bo mówiam gin ze boli mnie lewa strona ze owulkę miałam i że mam a ona że nie ma owulki bo takie bóle zawsze miałam i wiedziałam że jestem płodna:)
Ja tez cos podobnego mialam, tez mowilam ze chyba owulacje juz mialam, a on ze przy lekach ktore biore nie mam prawa miec owulki. I rzeczywiscie nie bylo.

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
No to muszę liczyć, że tak pomiędzy 500 a 1500 wyjdzie. Trzymajcie jutro kciuki, mam wizytę podpisuję umowę i już dostanę leki do stymulki no i zaczynamy ostrą walkę.
Ja wydałam ok 2 tys z lekami do stymulacji i po typu luteina, przeciwzakrzepowe, relanium już na transfer itd Tylko ze ja brałam bardzo duże dawki bo menopur 375.
 
Ja tez cos podobnego mialam, tez mowilam ze chyba owulacje juz mialam, a on ze przy lekach ktore biore nie mam prawa miec owulki. I rzeczywiscie nie bylo.

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Czyli też miałaś ból jajnika z jednej strony? u mnie akurat to ciągle lewa.Czyli jednak faktycznie może to być to od tych leków które biorę i z stąd ból już tyle dni
 
reklama
Dziewczyny przepraszam, że Was tak zamęczam pytaniami ale wszystko dla mnie to takie nowe i przerażające trochę zarazem. Dziewczyny, którym pierwsza próba się nie udała tylko kolejna powiedzcie proszę ile musiałyście odczekać żeby mrożaki transferować lub do pełnego in vitro nowego podchodzić? Pytam boprzy iui to po prostu było miesiąc po miesiącu
Podpinam się do pytania :)
 
Do góry