reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Mam nadzieję, że w razie czego to mi się uda tak jeden po drugim bo chyba nie mam po prostu tyle siły żeby czekać. Lepiej mi jak działam dlatego już się stymulacji ni mogę doczekać bo już coś zacznę robić, takie małe kroczki do maleństwa :)
Staranie o dziecko uczy cierpliwiści :) punkcje mialam 13.06 i dostałam okres po punkcji teraz czekam na kolejny, a więc tak licze, że transfer w połowie sierpnia. A gdzie się leczysz?
 
A ile Was wyniosły same leki z refundacją do in vitro? Wiem, że to jest różnie ale muszę wiedzieć choć jak mniej więcej się przygotować?
U mnie ok 1000zl menopur i orgalutran.

Czy przy nieplodnosc idiopatycznej jesli powiem lekarzowi ze chce dlugi protokol bo da mi lepsze jajka , nie popatrze na mnie zle ?


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Myśle ze można spokojnie zapytać o to ze zależy ci na jakości jajeczek wiec czy długi protokół nie byłby lepszy.
Jak mi Lewandowski orzekł endomende to od razu powiedział ze to od razu wskazanie do długiego protokołu żeby jakość jajek wypracować.

No to muszę liczyć, że tak pomiędzy 500 a 1500 wyjdzie. Trzymajcie jutro kciuki, mam wizytę podpisuję umowę i już dostanę leki do stymulki no i zaczynamy ostrą walkę.
Kciuki!
Kiedy masz @ i zaczynasz stymulke?
Dziewczyny przepraszam, że Was tak zamęczam pytaniami ale wszystko dla mnie to takie nowe i przerażające trochę zarazem. Dziewczyny, którym pierwsza próba się nie udała tylko kolejna powiedzcie proszę ile musiałyście odczekać żeby mrożaki transferować lub do pełnego in vitro nowego podchodzić? Pytam boprzy iui to po prostu było miesiąc po miesiącu

Mi do kolejnego pełnego ivf kazali 3 cykle odczekać. Ale chyba nie każda klinika tak każe.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry