reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
@froncia cieszę się, że mnie odnalazłaś :) Daj koniecznie znać jaki wynik testu po trzeciej IUI. Ja jutro mam wizytę i pewnie już leki na stymulację przed in vitro dostanę, mam nadzieję że to nasz ostatni miesiąc starań!
Moje pierwsze podejście ze świeżaczkiem skończyło się tylko ciążą biochemiczną, potem lekarz zlecił dodatkowe badania, czekałam niecałe 2 tyg na wyniki, więc z tym się wiązał cykl przerwy, teraz czekam na @ i będę podchodzić do crio. Tylko, że jakoś żadne znaki na niebie ani ziemi nie zapowiadają nadejścia @... Niektóre dziewczyny podchodziły od razu cykl po cyklu
 
Dziewczyny przepraszam, że Was tak zamęczam pytaniami ale wszystko dla mnie to takie nowe i przerażające trochę zarazem. Dziewczyny, którym pierwsza próba się nie udała tylko kolejna powiedzcie proszę ile musiałyście odczekać żeby mrożaki transferować lub do pełnego in vitro nowego podchodzić? Pytam boprzy iui to po prostu było miesiąc po miesiącu

Można od razu przy następnym cyklu podchodzić do criotransferu doktor mi mówił że z medycznego punktu widzenia to nie ma znaczenia czy od razu przystąpisz do crio czy poczekasz jeden cykl;) ja osobiście potrzebuje odczekać ten jeden cykl żeby naładować baterię do dalszej walki i zaczynam w sierpniu
 
Oglądałam to kiedyś;) to jest piękne!! Oby nam wszystkim też ta ciężka walka się tak skończyła..
Ten program jest lepszy niż najlepsze romansidło :D Ale mi się płacze :) Ale nie z żalu tylko wiem, że ja będę kiedyś tak przytulać moje malunie kochanie! Żeby tylko chciało z nami zostać...
 
reklama
Do góry