reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Patrzyłaś kalkulator? Bo ja z ciekawości do ivf sprawdzałam i wypadłoby mi na 28 lutego, czyli u Ciebie pewnie 27 luty, ale bliźniaki raczej szybciej się rodzą(chodź nie jest to 100%) Moja koleżanka, urodziła w 34 tc. :D

Hihihiiiii..., nie patrzyłam jeszcze ale zaraz zobaczę i jak Ty 28-02 to ja na pewno 27-02 bo obydwie 5 cio dniowe blastki mamy przecież tylko ja 2 a Ty 1 :D:D
 
reklama
A to czyms grozi?
Nie wiem czym to grozi ale jak czegos jest za duzo to z jakiegos powodu[emoji20] lekarz kazal tylko brac mniejsza dawke zwyklego kwasu. U mnie kwas ktory przepisala poprzednia doktor w dawce 5mg zaczynal sie odkladac a nie wchlanic bo mam mutacje mthfr i z wlasnej inicjatywy zbadalam poziom kwasu i teraz biore ten w formie metylowej i w lipcu zbadam jeszcze raz i zobacze czy cos to dało.
 
No z tego co ja wiem, to może Was w najgorszym wypadku czekać pgd, kosztowne, ale eliminuje zarodki z mutacjami. My się tego obawialiśmy, ale na całe szczęście nas to ominęło.
Wiem jaki to stres czekać na wyniki. My czekaliśmy najpierw na męża, póżniej na moje, ok. 3 tygodnie niepewności.

Co to takiego pgd?
Dziękuję za informacje. Teraz boję się jeszcze bardziej;o oby nie były aż takie zle.
 
Co to takiego pgd?
Dziękuję za informacje. Teraz boję się jeszcze bardziej;o oby nie były aż takie zle.

To badanie zarodków, pod kątem eliminacji mutacji genetycznych. U nas było ryzyko CFTR, czyli choroby mukowiscydozy, ale na całe szczęście ja tego nie mam, a mąż jest nosicielem, także dzieciątko będzie zdrowe :)

Nie ma co się bać. Badanie jest nieinwazyjne (bynajmniej tak nam tłumaczono), ale koszt to 9 tys. :(
 
Sama dzwonilam do swojego lekarza zaraz oddzwonil embriolog i mamy 7 zarodkow 6 klasy 8a i jeden 8b ale prawie a :)
Teraz najwazniejsze 2 doby ktorych sie boje ale musi byc dobrze trzymam kciuki i modle sie zeby tak bylo :*


O szzzz super Gosiu wchodzę na wątek bo nie było mnie tu już troszkę czasu i co widzę..? Super wiadomość ale się cieszę. Trzymam mocno kciuki., baaaardzo mocno to musi być teraz i kropka ja to wiem...:biggrin2:powodzenia
 
No to ja mam luteine 3x2, estrofem 3x1, no i teraz trzymaj się... 4x2 no spa forte, relanium 4x1 i buscopan 4x2.
Ja się pytam, na co tyle mi tego wszystkiego? :D:D
Łoooooo jaka batalia !!!!
Zapomniałam dodać relanium , musiałam przyjąć dziś przed transferem i jedną tabletkę wieczorem
Swoją drogą mój mąż jest bardzo zadowolony z działania relanium
 
reklama
To badanie zarodków, pod kątem eliminacji mutacji genetycznych. U nas było ryzyko CFTR, czyli choroby mukowiscydozy, ale na całe szczęście ja tego nie mam, a mąż jest nosicielem, także dzieciątko będzie zdrowe :)

Nie ma co się bać. Badanie jest nieinwazyjne (bynajmniej tak nam tłumaczono), ale koszt to 9 tys. :(

Boję się wynikow. Boję się, że wyjdzie coś nie tak, ze jesteśmy nosicielami jakiejś aberacji a jak próbuje coś znaleźć na ten temat - co dalej to nic nie jest napisane. Ale widzę, że sama nic nie znajde. Zostaje mi czekanie na wyniki ;(
 
Do góry