reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Jak miałam wskazanie bo mam mutacje MTHFR, mój organizm nie przyswaja takiego zwykłego kwasu foliowego kupowanego bez recepty typu folik i pani doktor przepisuje mi na receptę w większej dawce.
Dzięki. No właśnie, tylko ze ja nie miałam badania na te mutacje. Tylko kariotypy. Nie wiem dlaczego czesc lekarzy zleca a czesc nawet nie wspomina...
 
reklama
I ja i mój mąż mamy mutację genetyczną. Zależy o jaką Ci chodzi. My przeszliśmy procedurę normalnie, ale może być tak, że każą wam robić badania pgd.

Czekam na wyniki genetyczne. Nie wiem co wykażą. Chciałam poczytać o tym co jeśli badania wykażą jakieś abberacje chromosomowe. W sensie że jeśli coś pokażą to co musimy zrobić dalej żeby doczekać się maluszka. Boję się, że coś wykażą bo nasza kruszynka miała wiele wad w chromosomach.
 
Czekam na wyniki genetyczne. Nie wiem co wykażą. Chciałam poczytać o tym co jeśli badania wykażą jakieś abberacje chromosomowe. W sensie że jeśli coś pokażą to co musimy zrobić dalej żeby doczekać się maluszka. Boję się, że coś wykażą bo nasza kruszynka miała wiele wad w chromosomach.

No z tego co ja wiem, to może Was w najgorszym wypadku czekać pgd, kosztowne, ale eliminuje zarodki z mutacjami. My się tego obawialiśmy, ale na całe szczęście nas to ominęło.
Wiem jaki to stres czekać na wyniki. My czekaliśmy najpierw na męża, póżniej na moje, ok. 3 tygodnie niepewności.
 
reklama
Do góry