reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Dzień dobry dziewczyny.
Przepraszam Was bardzo że milczałam ale musiałam się włączyć na troszkę. Postanowiłam odczekać do 12dpt minimum. To dziś. Obudziłam się dziś bardzo wcześnie i tutaj taka sytuacja...
Zrobiłam test taki elektroniczny i pokazał mi 1-2 tyg Pregnant!! :happy::happy2::happy:
Nie wierzę! Trzymajcie mnie!
Jeju żeby wszystko było dobrze!
Testy w 8 i 9 dpt wychodzily praktycznie negatywne. Ale numer!
Bardzo, bardzo dziękuję tym co wierzyly w mojego kropka i mnie wspieraly...Oczekiwanie, Emilianka, Asiunia, Anetka, Ania Ch, Pisces, Alfistka, Natalia, Evulek111, Ewa...i całej reszciez Was które kibicowaly. Jesteście the best! :elvis:

Gratulacje!!!! Ale się cieszę!!! :) super hiper :)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dzień dobry dziewczyny.
Przepraszam Was bardzo że milczałam ale musiałam się włączyć na troszkę. Postanowiłam odczekać do 12dpt minimum. To dziś. Obudziłam się dziś bardzo wcześnie i tutaj taka sytuacja...
Zrobiłam test taki elektroniczny i pokazał mi 1-2 tyg Pregnant!! :happy::happy2::happy:
Nie wierzę! Trzymajcie mnie!
Jeju żeby wszystko było dobrze!
Testy w 8 i 9 dpt wychodzily praktycznie negatywne. Ale numer!
Bardzo, bardzo dziękuję tym co wierzyly w mojego kropka i mnie wspieraly...Oczekiwanie, Emilianka, Asiunia, Anetka, Ania Ch, Pisces, Alfistka, Natalia, Evulek111, Ewa...i całej reszciez Was które kibicowaly. Jesteście the best! :elvis:
Wow! Gratulacje kochana, piękne wieści nam przynosisz [emoji9][emoji9][emoji9][emoji9][emoji9] dla kropeczki. Poglaszcz brzuszek od cioci

[emoji127] 28.10.2017
 
Dzień dobry dziewczyny.
Przepraszam Was bardzo że milczałam ale musiałam się włączyć na troszkę. Postanowiłam odczekać do 12dpt minimum. To dziś. Obudziłam się dziś bardzo wcześnie i tutaj taka sytuacja...
Zrobiłam test taki elektroniczny i pokazał mi 1-2 tyg Pregnant!! :happy::happy2::happy:
Nie wierzę! Trzymajcie mnie!
Jeju żeby wszystko było dobrze!
Testy w 8 i 9 dpt wychodzily praktycznie negatywne. Ale numer!
Bardzo, bardzo dziękuję tym co wierzyly w mojego kropka i mnie wspieraly...Oczekiwanie, Emilianka, Asiunia, Anetka, Ania Ch, Pisces, Alfistka, Natalia, Evulek111, Ewa...i całej reszciez Was które kibicowaly. Jesteście the best! :elvis:
gratulacje:)
 
no szczerze ja tego pierwszego leku nie znam a i estrofem zaczelam brac dopiero teraz,w sensie w tym cyklu.teraz przed transferem mialam sprawdzane tylko endo zadnego progesteronu i estrogenu,te sprawdzane mialam przy pierwszym transferze.kochana nie martw sie na zapas,napewno wszystko bedzie dobrze i niepotrzebnie sie denerwujesz.

Jeszcze wczoraj wysłałam wyniki lekarzowi. Zadzwonił pózniej do mnie i powiedział ze jeśli do piątku TSH sie nie poprawi odwołujemy transfer. [emoji30]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
1497282588-aaaaaa.jpeg


1497282596-aaaaaa.jpeg


Moje maluszki 12 tc [emoji173][emoji173]

Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom

Cudne [emoji7][emoji7]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Jeszcze wczoraj wysłałam wyniki lekarzowi. Zadzwonił pózniej do mnie i powiedział ze jeśli do piątku TSH sie nie poprawi odwołujemy transfer. [emoji30]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
kochana narazie na zapas sie nie martw bo do piatku jeszcze mnostwo czasu,wiec wszystko sie moze zdazyc. zobacz SOL dwa dni temu byla pewna,ze nic nie wyszlo a dzis pisze szczesliwa ze test jest pozytywny:) chodzi mi o to,ze w naszym przypadku wszystko lacznie z wynikami moze sie zmienic z dnia na dzien bo bierzemy tooony hormonow:) wiem,ze to trudne ale musisz spokojnie czekac a napewno wszystko bedzie ok:)
 
reklama
Do góry