reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Jeszcze wczoraj wysłałam wyniki lekarzowi. Zadzwonił pózniej do mnie i powiedział ze jeśli do piątku TSH sie nie poprawi odwołujemy transfer. [emoji30]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
ja teraz przed transferem juz bylam przekonana,ze nie bedzie transferu bo endo sie nie ruszalo nic a nic przez okolo 15 dni.byla sobota i lekarz mi powiedzial,ze widzimy sie we wtorek i jesli nic sie nie ruszy(a cos sie ruszyc nie chcialo) to odpuszczamy w tym cyklu.We wtorek szlam na wizyte z pewnoscia,ze przestaje brac leki i czekam na nastepny cykl a tu lekarz do mnie,ze w sobote robimy transfer bo endo jest sliczne:)
 
reklama
Po tym krio juz nie powrocila? Bolalo to? Mhm, o mozliwosci usuniecia nadzerki kwasami nic nie mowila, stwierdzila jedynie, ze do 6 tygodni po zabiegu trzeba na siebie uwazac, pozniej regularnie na kontrol chodzic a co do in vitro, to w wrzesien/pazdziernik powinno juz byc mozliwe kolejne podejscie.
Dla mnie to był bol taki okresowy i utrzymal się parę dni byłam na l4. Ale są osoby, które się ok czują

24.04.2017 ICSI transfer 5dniowej blastki 26.05.2017 pojawiło się serduszko [emoji171] 10.01.2018 czekamy na Ciebie [emoji188]
 
Dzień dobry dziewczyny.
Przepraszam Was bardzo że milczałam ale musiałam się włączyć na troszkę. Postanowiłam odczekać do 12dpt minimum. To dziś. Obudziłam się dziś bardzo wcześnie i tutaj taka sytuacja...
Zrobiłam test taki elektroniczny i pokazał mi 1-2 tyg Pregnant!! :happy::happy2::happy:
Nie wierzę! Trzymajcie mnie!
Jeju żeby wszystko było dobrze!
Testy w 8 i 9 dpt wychodzily praktycznie negatywne. Ale numer!
Bardzo, bardzo dziękuję tym co wierzyly w mojego kropka i mnie wspieraly...Oczekiwanie, Emilianka, Asiunia, Anetka, Ania Ch, Pisces, Alfistka, Natalia, Evulek111, Ewa...i całej reszciez Was które kibicowaly. Jesteście the best! :elvis:

Właśnie liczyłam na takie wieści od Ciebie Kochana!!! Ja zawsze byłam przeciwniczką robienia wcześniej testów niż jest to mniej więcej przewidziane bo niestety tak to bywa, strasznie się cieszę że w końcu i Tobie zaświeciło słoneczko, uważaj na siebie :-)
 
Dzień dobry dziewczyny.
Przepraszam Was bardzo że milczałam ale musiałam się włączyć na troszkę. Postanowiłam odczekać do 12dpt minimum. To dziś. Obudziłam się dziś bardzo wcześnie i tutaj taka sytuacja...
Zrobiłam test taki elektroniczny i pokazał mi 1-2 tyg Pregnant!! :happy::happy2::happy:
Nie wierzę! Trzymajcie mnie!
Jeju żeby wszystko było dobrze!
Testy w 8 i 9 dpt wychodzily praktycznie negatywne. Ale numer!
Bardzo, bardzo dziękuję tym co wierzyly w mojego kropka i mnie wspieraly...Oczekiwanie, Emilianka, Asiunia, Anetka, Ania Ch, Pisces, Alfistka, Natalia, Evulek111, Ewa...i całej reszciez Was które kibicowaly. Jesteście the best! :elvis:
Sol az lezka mi poleciala, ciesze sie bardzo mocmo [emoji3] niech kropeczek pięknie rośnie [emoji110] [emoji110] [emoji110]
 
No narazie wygląda na to że się udało :D
To mój człowiek :yes:
Cudacznie: ) który to tydzień?? Ewunka, pamiętam ile przeszłaś..i nigdy nigdy nie traciłaś nadziei!! I zawsze wierzylas że się uda i proszę!!! Wiara czyni cuda, teraz chciałabym żeby i mnie wiara w to, że wreszcie się uda nie opuściła ...
 
Właśnie liczyłam na takie wieści od Ciebie Kochana!!! Ja zawsze byłam przeciwniczką robienia wcześniej testów niż jest to mniej więcej przewidziane bo niestety tak to bywa, strasznie się cieszę że w końcu i Tobie zaświeciło słoneczko, uważaj na siebie :-)
Jejku. Dzięki. Ja też byłam zawsze przeciwna ale nie wytrzymałam. Nie wiem co myślałam ale bardzo żałuję że zrobiłam. Te ostatnie dwa dni to była masakra.
Wiem, że to dopiero początek, że beta musi przerasta, że się dobrze ciaza musi zagniezdzic i całe 38 tygodni jeszcze. Ale tak bardzo się cieszę że mamy szansę. Buźka!
 
reklama
Sol az lezka mi poleciala, ciesze sie bardzo mocmo [emoji3] niech kropeczek pięknie rośnie [emoji110] [emoji110] [emoji110]
Dziękuję. Jesteś taka kochana. Na prawdę coś czułam, że się dzieje ale po tych negatywnych testach to myślałam że się nakrecilam.
Brzuszek mnie teraz pobolewa, mam nadzieję, że po nospie przejdzie. Aż się boję lekarzowi napisać żeby nie zapeszyć.
Ściskam mocno i jeszcze raz dziękuję za wszystko x
 
Do góry