reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Cześć dziewczyny :)

Jestem już po punkcji i rozmowie z lekarzem , mamy tylko 5 dojrzałych komórek ... pozostałe 5 okazały się być puste :(
Teraz pozostaje tylko wierzyć i trzymać kciuki za dalszy etap ...
Transfer zaplanowany na czwartek , to będzie najdłuższe pięć dni w moim życiu .
Kochana, aż 5 dojrzałych komórek !!!
Trzymam
Kciuki ✊✊✊
 
reklama
Ja dzisiaj się cieszę bardzo, bardzo, bardzo bo w poniedziałek mam TRANSFER!!! :yes::yes::yes:
Dzwonili z laboratorium i te moje dwie kruszynki pięknie się dzielą i po pełnej 3-ciej dobie jedna jest 8 komórkowa a druga 10-cio komórkowa czyli już chyba mogę być spokojna :D:D:D
Wiedziałam, że będzie dobrze, od początku w nie wierzyłam...., nigdy nie można wątpić :D:D:D
 
Ja dzisiaj się cieszę bardzo, bardzo, bardzo bo w poniedziałek mam TRANSFER!!! :yes::yes::yes:
Dzwonili z laboratorium i te moje dwie kruszynki pięknie się dzielą i po pełnej 3-ciej dobie jedna jest 8 komórkowa a druga 10-cio komórkowa czyli już chyba mogę być spokojna :D:D:D
Wiedziałam, że będzie dobrze, od początku w nie wierzyłam...., nigdy nie można wątpić :D:D:D
Cudownie :) Potęga podświadomości. ....!
 
Mozesz brac tylko apap albo paracetamol. Z daleka od ketanolu przed transferem
O kurcze ... a u mnie właśnie ketonal leci garściami , pan doktor pozwolił mi łykać dziś i jutro , ale cholera nie wiem co się takiego dzieje że ból utrzymuje się od rana :( może niepotrzebnie panikuje ...
 
Ja dzisiaj się cieszę bardzo, bardzo, bardzo bo w poniedziałek mam TRANSFER!!! :yes::yes::yes:
Dzwonili z laboratorium i te moje dwie kruszynki pięknie się dzielą i po pełnej 3-ciej dobie jedna jest 8 komórkowa a druga 10-cio komórkowa czyli już chyba mogę być spokojna :D:D:D
Wiedziałam, że będzie dobrze, od początku w nie wierzyłam...., nigdy nie można wątpić :D:D:D

Super! :)
A ja siedzę jak na szpilkach nie wiedząc co u moich pięciu kruszynek.
 
Ja dzisiaj się cieszę bardzo, bardzo, bardzo bo w poniedziałek mam TRANSFER!!! :yes::yes::yes:
Dzwonili z laboratorium i te moje dwie kruszynki pięknie się dzielą i po pełnej 3-ciej dobie jedna jest 8 komórkowa a druga 10-cio komórkowa czyli już chyba mogę być spokojna :D:D:D
Wiedziałam, że będzie dobrze, od początku w nie wierzyłam...., nigdy nie można wątpić :D:D:D

Cudownie !!!!!! Kciuki trzymam z całych sił ! :))))
 
O kurcze ... a u mnie właśnie ketonal leci garściami , pan doktor pozwolił mi łykać dziś i jutro , ale cholera nie wiem co się takiego dzieje że ból utrzymuje się od rana :( może niepotrzebnie panikuje ...

Ja po punkcji nie biorę żadnych leków przeciwbólowych. W sumie to nic mnie nie boli. Czasami coś zakuje, ale to jak chodzę dłużej.
 
reklama
Gosieńka Kochana głowa do góry!!!
Ja miałam mieć 7 bąbelków pobranych (i tyle było), okazało się że tylko 3 szt są dojrzałe i pełne, a z tych 3 dwie się zapłodniły i są 2 zarodki, które się ładnie rozwijają :D:D
głowa do góry i trzeba wierzyć w swoje kropki :yes::yes:

No to zaczynam myśleć pozytywnie :) może i nam się uda :)
Jednak doktor mnie postraszył, że jeśli do wtorku będę się czuła gorzej i ból brzucha będzie się nadal utrzymywał to zaplanowany czwartkowy transfer będziemy musieli odłożyć...
 
Do góry