reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Dziewczyny czy leki dopochwowe brać rano przed transferem? I mam luteinę też tą pod język 3x4 tabletki, to też już przed transferem? Gin mi powiedziała, że Relanium koniecznie 2 godz przed transferem i piroxicam też 2 godz przed, ale nie spytałam co z dopochwowymi?
Ja mialam brac od 1dnia po punkcji caly czas i rano przed transferem tez. Najlepiej skonsultuj z lekarzem
 
A u mnie dziś smutne wieści.. 9dpt test negatywny z moczu i chyba znowu się nie udało :(
Smutno mi chociaż zdaje sobie sprawę, że może być jeszcze za wcześnie. Z drugiej strony cień kreski powinien się pokazać...
Jeszcze trzymam leki ale marno to widzę.
Blastka numer 2 też ze mna nie chciała zostać :hmm:
Mamy jeszcze 2 ostanie, trochę wolniejsze z 6 dnia ale są - nie wiem jak one rokuja .. to nasze ostatnie nadzieje....
Sol, zrób jeszcze przez kilka następnych dni. Mi kilkanascie, chyba 12dpt albo 14dpt druga kreska wyszła sporo bledsza....

Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja dzisiaj się cieszę bardzo, bardzo, bardzo bo w poniedziałek mam TRANSFER!!! :yes::yes::yes:
Dzwonili z laboratorium i te moje dwie kruszynki pięknie się dzielą i po pełnej 3-ciej dobie jedna jest 8 komórkowa a druga 10-cio komórkowa czyli już chyba mogę być spokojna :D:D:D
Wiedziałam, że będzie dobrze, od początku w nie wierzyłam...., nigdy nie można wątpić :D:D:D
Wspaniale!!!
Juhuuuu!!!!
Koniecznie wpisz się w kalendarz.
 
A jak się czułaś po? Mąż mógł do Ciebie przyjść? Ile po jechałaś do domu?

Po narkozie czułam się naprawdę super, odpłynęłam od razu po podaniu i mile to wspominam :p problem zaczął się kiedy ketonal przestał działać... ale myślę, że jutro ból minie :)
Byłam sama na sali wypoczynkowej , a więc mąż mógł przebywać ze mną :) miałam fantastyczną opiekę, przemiła pielęgniarka zajmowała się mną przez cały czas , pan anestezjolog oraz mój lekarz zaglądali do mnie kilka razy w ciągu 2 godzin po zabiegu :)
 
Po narkozie czułam się naprawdę super, odpłynęłam od razu po podaniu i mile to wspominam :p problem zaczął się kiedy ketonal przestał działać... ale myślę, że jutro ból minie :)
Byłam sama na sali wypoczynkowej , a więc mąż mógł przebywać ze mną :) miałam fantastyczną opiekę, przemiła pielęgniarka zajmowała się mną przez cały czas , pan anestezjolog oraz mój lekarz zaglądali do mnie kilka razy w ciągu 2 godzin po zabiegu :)
Spokojnie, ja po 1,5 godz już chodziłam po sali i szukałam leakrza zeby cokolwiek mi powiedziała i moje adhd nie pozwalało na spokojne leżenie :D a po wyjściu od razu do Subway'a na kawkę i kanapeczkę poszłam :D:D
 
We wtorek mam punkcje. Oczywiście już panikuje, będzie robił mi to inny lekarz bo mojego nie ma. Pierwszy raz będe miała narkozę. Nie będzie transferu w tym cyklu bo mam według lekarza prawdopodobieństwo hiperki.

Czyli masz punkcje dzień po mnie :). Ja do tej pory podchodzilam do wszystkiego spokojnie, ale dziś też zaczynam się martwić, ale nie narkozą,bo miałam już nie raz tylko tym, że pęcherzyki za wcześnie pękną i nie będzie co pobierać...
 
reklama
Do góry