reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Mi od 10 dpt pojawiło się małe plamienie. Nawet ciężko to nazwać plamieniem, bo to co mi wypływa po luteinie jest zabarwione na różowo ... nie wiem co o tym myśleć. Martwie się. Miała tak któraś z Was? Zamienialyscie wtedy luteinę dopochwową na tą doustną? (Teraz biorę dwa razy dziennie dopochwowo i raz podjezykowo) ....


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom

Ja dokładnie 10dpt miałam różowe plamienia,11dpt zrobiłam test sikany i wszyszedl bardzo pozytywny, później plamień już nie było ale i tak pani doktor zwiększyła mi duphaston. Później już od 5tc plamilam do niedawna ale to przez krwiaki...teraz krwiaków nie ma z ciąża wszystko OK :-)
 
Hej dziewczynki , jestem po wizycie monitorującej... lekarz naliczył koło 20 pęcherzyków ok 18-20 mm i ok 10 mniejszych w środę punkcją ale niestety przez duże ryzyko hiperki transfer w tym cyklu odwołany :(:( mam odczekać 2 cykle i wtedy będziemy myśleć. Ogólnie jestem załamana tą wiadomością, tak się cieszyłam że jesteśmy już tak blisko a tu taka wiadomość.... :(:(:(:(
 
Hej dziewczynki , jestem po wizycie monitorującej... lekarz naliczył koło 20 pęcherzyków ok 18-20 mm i ok 10 mniejszych w środę punkcją ale niestety przez duże ryzyko hiperki transfer w tym cyklu odwołany :(:( mam odczekać 2 cykle i wtedy będziemy myśleć. Ogólnie jestem załamana tą wiadomością, tak się cieszyłam że jesteśmy już tak blisko a tu taka wiadomość.... :(:(:(:(

Aż dwa cykle ? Kurcze :(
Czym byłaś stymulowana ?
 
Kobietki! Wróciłam do Was. Ciężko mi nadrobić zaległości. W skrocie. Małżeństwo od ponad 6 lat na koniec stycznia 2016 roku podeszliśmy do drugiej procedury In Vitro. Udało się. 29 października na świat przyszła nasza wspaniała córeczka.
Cieszymy się życiem. Zastanawialiśmy siw kiedy będzie odpowiedni czas na rodzeństwo. Stwierdziliśmy ze im szybciej tym lepiej. Umówiłam się do
Lekarza po przewidywanym czasie miesiączki, która nigdy się nie spóźnia. Jak w zegarku. Pojechaliśmy na wakacje, w czasie których miał przyjść @. Ostatniego dnia skapnęła się, ze cis niw pasuje. Dziwnie odczuwam zapachy. Po powrocie okazał sie ze test wyszedł pozytywnie. Beta w pt 247 a dziś 1171. W środę mam umówiona wizytę, na której mieliśmy ustalić datę kolejnego transferu. Jestem szczęśliwa, ale jednak bardzo się boje, ze to sen na jawie....
Mąż mówi, ze nawet jeśli to sie nie uda to w naszym przypadku i tak to jest cud :), ze udało się zajść naturalnie...
In Vitro to najlepszy sposób na leczenie niepłodności!!!! Buziaki dla Was


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
Kobietki! Wróciłam do Was. Ciężko mi nadrobić zaległości. W skrocie. Małżeństwo od ponad 6 lat na koniec stycznia 2016 roku podeszliśmy do drugiej procedury In Vitro. Udało się. 29 października na świat przyszła nasza wspaniała córeczka.
Cieszymy się życiem. Zastanawialiśmy siw kiedy będzie odpowiedni czas na rodzeństwo. Stwierdziliśmy ze im szybciej tym lepiej. Umówiłam się do
Lekarza po przewidywanym czasie miesiączki, która nigdy się nie spóźnia. Jak w zegarku. Pojechaliśmy na wakacje, w czasie których miał przyjść @. Ostatniego dnia skapnęła się, ze cis niw pasuje. Dziwnie odczuwam zapachy. Po powrocie okazał sie ze test wyszedł pozytywnie. Beta w pt 247 a dziś 1171. W środę mam umówiona wizytę, na której mieliśmy ustalić datę kolejnego transferu. Jestem szczęśliwa, ale jednak bardzo się boje, ze to sen na jawie....
Mąż mówi, ze nawet jeśli to sie nie uda to w naszym przypadku i tak to jest cud :), ze udało się zajść naturalnie...
In Vitro to najlepszy sposób na leczenie niepłodności!!!! Buziaki dla Was


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom

Waaaaaaaaa suuuuuuuuper jestem tego samego zdania ze Po ivf udanym nasze glowy JuZ tak nie naciskaja na posiadanie dzuecka
Mam nadZ ze teZ mi Sue uda;)
Jeszcze raz gratulacje!!!!


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry