reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Wystraszylam się bo mam beżowy śluz. Miałam tak przy terminie "miesiączki". Teraz też przypada ten termin. Myślicie, że to od tego?

24.04.2017 ICSI transfer 5dniowej blastki 26.05.2017 pojawiło się serduszko [emoji171]

Myśle ze nie masz sie czym martwić, lekkie plamienia w terminie okresu moja koleżanka miała aż do 5 miesiąca ciazy i lekarz mówił ze to sie zdarza. Ważne żeby to nie była żywa krew.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Myśle ze nie masz sie czym martwić, lekkie plamienia w terminie okresu moja koleżanka miała aż do 5 miesiąca ciazy i lekarz mówił ze to sie zdarza. Ważne żeby to nie była żywa krew.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Nie jest, teraz to żółto-jasno brązowe plamienie. Staram tak to sobie tłumaczyć, ale tyle stresów non stop

24.04.2017 ICSI transfer 5dniowej blastki 26.05.2017 pojawiło się serduszko [emoji171]
 
reklama
Do góry