reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Hej dziewczynki , jestem po wizycie monitorującej... lekarz naliczył koło 20 pęcherzyków ok 18-20 mm i ok 10 mniejszych w środę punkcją ale niestety przez duże ryzyko hiperki transfer w tym cyklu odwołany :(:( mam odczekać 2 cykle i wtedy będziemy myśleć. Ogólnie jestem załamana tą wiadomością, tak się cieszyłam że jesteśmy już tak blisko a tu taka wiadomość.... :(:(:(:(
Ja miałam podobnie i też musisła odczekać dwa cykle. Na pocieszenie powiem, że mój organizm odpoczął i pierwszy transfer się udał.
 
Dziewczyny! Udało sie!
Zawsze wyobrażałam sobie ta chwile ale jak juz nadeszła nie potrafiłam sie zachować! Przytkało mnie pieknie! :)
10 dpt - dziwi mnie troche tak wysoka beta - może faktycznie 2fasolki z nami zostaną? :) :)
 

Załączniki

  • IMG_3838.jpg
    IMG_3838.jpg
    26,2 KB · Wyświetleń: 125
Dziewczyny! Udało sie!
Zawsze wyobrażałam sobie ta chwile ale jak juz nadeszła nie potrafiłam sie zachować! Przytkało mnie pieknie! :)
10 dpt - dziwi mnie troche tak wysoka beta - może faktycznie 2fasolki z nami zostaną? :) :)
Wspaniale! Gratuluję serdecznie❤
U mnie w 9 dpt beta wynosiła 308 i są bliźniaki :)
 
reklama
Do góry