reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Dlatego ja właśnie boje sie iść wcześniej. Zobaczę co powie lekarz - moze wpadnę do recepcji tylko po receptę, ucieknę i wrócę tydzien pozniej :p.
Dream tak naprawde to nic teraz nie wymyślisz. Kiedy masz następna wizytę? Wiem, ze łatwo sie mówi ale postaraj sie złapać dystans. Ja wierze, ze wszystko dobrze sie ułoży a Ty zachowaj spokój bo młodemu to nie służy :*. Dbaj o siebie :*. Mocno trzymam za Was kciuki!
Dbam o siebie. Wizytę mam w piątek. Nie jestem typem osoby która umie złapać dystans [emoji52] mam huśtawki nastroju od na pewno się nie uda tam nic nie ma do a może jednak...i tak w kółko

wszystko się może zdarzyć, gdy głowa pełna marzeń, gdy bardzo czegoś chcesz...wszystko może zdarzyć się
 
reklama
Bardzo mi przykro, ze sie teraz martwisz. Do piątku szybko minie czas a ja zycze Ci z całego serca, żebyś mogła odetchnąć z ulga w Dzień Matki :*.
 
Kochane ja już po punkcji. Znieczulenie miejscowe w sumie nie dało rady bolało chwilami cholernie, ale wytrzymalam dla mojej kropeczki. Pobrane 16 komórek, 12 zdolnych do zapłodnienia, dla mnie do zapłodnienia 6.Nie wiem co teraz sobie o mnie pomyślicie, ale pozostałe 6 oddałam dla innej smutnej mamy, która marzy o dzidzi.Wiem,ze może się nie udać tak wiem, że znowu będę musiała przechodzić przez stymulacje i cały ten męczący proces, ale tak mi podpowiadalo serduszko, że właśnie tak powinnam zrobić. Odpoczywam i czekam na kontakt z kliniki jutro pierwszy tel, następny w środę jeśli wszystko pójdzie dobrze w czwartek transfer. DZIĘKUJĘ za trzymane kciuki, ale jeszcze ich nie puszczajcie... Spokojnej nocki dla wszystkich[emoji4]

Sent from my ZTE BLADE V7 LITE using Forum BabyBoom mobile app
Gratuluję!!!

Co do jajek, to ja swoje "nadprogramowe" zamroziłam, ale jeśli się uda następnym razem (bo chciałabym przynajmniej 2 dzieci) to resztę też rozważam, żeby oddać.
 
Madziu ja mysle ze warto by bylo aby kazda miala w sygnaturze napisane na jakim etapie jest opis,suwaczek...itd,..)...nie wiem jak to rozwiazac ale jak pada pytanie to zaraz trzeba sie o wszystko dopytac a ktory to dpt,a ilu dniowy zarodek...itd...moze to by pomoglo nam w rozmowach...?bardzo cie podziwiam za zaangazowanie:)pozdrawiam
To jest dobry pomysł. Ale sygnatur nie widać np na telefonie.

Niemniej jednak, jesli któraś z was chciałaby wpisać w sygnaturę coś o swoim leczeniu, kiedy był transfer itd - byłoby super. Jeśli piszcie na komputerze to widzicie jaki ja mam podpis czy Gosia 321.
 
Gratuluję!!!

Co do jajek, to ja swoje "nadprogramowe" zamroziłam, ale jeśli się uda następnym razem (bo chciałabym przynajmniej 2 dzieci) to resztę też rozważam, żeby oddać.
Dziękuję wszystkim za miłe słowa . rozmawiałam bardzo długo z Panią embriolog poświęcila mi dużo czasu. Powiedziała, że oczywiście mogę je zamrozić choć zamrożone nigdy nie są takie jak świeże, ze bardzo ładnie się stymuluje i że jeśli byłaby koniecznosc to lepiej tak. Oczywiście byłam się z myślami, ale na pytanie co dalej jednoznacznie z mężem powiedzieliśmy,, oddajemy,, i nie miałam wątpliwości. Mam nadzieję, że Bóg mi wynagrodzi choć cholerny strach przed tel....

Sent from my ZTE BLADE V7 LITE using Forum BabyBoom mobile app
 
Dziewczyny , czy normalnie Wam działa aplikacja ? Mnie od kilku dni nie pokazuje nowych wpisów w powiadomieniach. Już tak kiedyś miałam na innym tel.

Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom
Ja tak mam od dawna, ale na aplikacji masz zakładkę subskrypcje i tam pokaże ci nowe wiadomości w każdym wątku w którym uczestniczysz.
 
Przykro mi bardzo :( leczymy sie w gdanskiej invikcie, ogolnie chcielismy, aby podano nam dwa zarodki, ale moja pani dr sie nie zgodzila, po badaniach pgd jest duza szansa na ciaze mnoga, a z drugiej strony teraz tak sobie mysle, ze miala racje, bo moze stracilibysmy obydwa.
To wszystko jest trudne. Teraz chcę znowu spróbować. Czas strasznie leci. Pierwsze podejście zaczęło się w 11.2016.
 
Dbam o siebie. Wizytę mam w piątek. Nie jestem typem osoby która umie złapać dystans [emoji52] mam huśtawki nastroju od na pewno się nie uda tam nic nie ma do a może jednak...i tak w kółko

wszystko się może zdarzyć, gdy głowa pełna marzeń, gdy bardzo czegoś chcesz...wszystko może zdarzyć się
Dreamscometrue, to zrozumiałe, że się martwisz. każda z nas by tak miała. Ja pierwsza, huśtałabym się z tobą na tej huśtawce emocjonalnej. I tak Cie podziwiam, bo wg mnie piszesz do nas bardzo spokojnie i rzeczowo, nawet jeśli w środku jest ci ciężko.
 
Kochane ja już po punkcji. Znieczulenie miejscowe w sumie nie dało rady bolało chwilami cholernie, ale wytrzymalam dla mojej kropeczki. Pobrane 16 komórek, 12 zdolnych do zapłodnienia, dla mnie do zapłodnienia 6.Nie wiem co teraz sobie o mnie pomyślicie, ale pozostałe 6 oddałam dla innej smutnej mamy, która marzy o dzidzi.Wiem,ze może się nie udać tak wiem, że znowu będę musiała przechodzić przez stymulacje i cały ten męczący proces, ale tak mi podpowiadalo serduszko, że właśnie tak powinnam zrobić. Odpoczywam i czekam na kontakt z kliniki jutro pierwszy tel, następny w środę jeśli wszystko pójdzie dobrze w czwartek transfer. DZIĘKUJĘ za trzymane kciuki, ale jeszcze ich nie puszczajcie... Spokojnej nocki dla wszystkich[emoji4]

Sent from my ZTE BLADE V7 LITE using Forum BabyBoom mobile app
Super wynik i trzymamy kciuki
 
reklama
Starałam się kilka lat to nie jest tak ze niechciane bo właśnie wymodlone a boje się bo ryzyko powikłań jest duże ... chce żeby były zdrowe ! O to mi chodzi ... chce urodzić zdrowe dziecko w terminie z odpowiednia masa ciała , nie chce drzeć o ich predwszesny poród itd
Rozumiem Cię że chcesz mieć zdrowe dzieci/dziecko. Teraz nie masz już na to wpływu i nawet jeszcze nie wiesz kto w Tobie mieszka. Wyluzuj. Najwyżej będziesz się super oszczędzać przez całą ciążę!!! :-)
 
Do góry