reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Dziekuje Wam bardzo! :*. Juz byłam zdecydowana, zeby poczekać do 35 dpt ale tknęło mnie, zeby policzyć leki. No i okazało sie, ze duphastonu, luteiny i meridolu wystarczy na te dwa tygodnie ale estrofem mam tylko na tydzien do 27.05 :/. Skonsultuje sie z lekarzem i zapytam co w takiej sytuacji - czy jechac tylko po odbiór recepty czy skoro i tak juz pojadę czy iść na wizytę.
A ja wstępnie wyliczyłam sobie wizytę na 23 dpt, i mam nadzieję że będzie można spokojnie ocenić czy pęcherzyk w dobrym miejscu, jutro dzwonię z wynikami i umówię się na wizytę, noszę radość w sercu ale zawsze będzie jakiś niepokój...

Napisane na SM-A300FU w aplikacji Forum BabyBoom
 
A ja wstępnie wyliczyłam sobie wizytę na 23 dpt, i mam nadzieję że będzie można spokojnie ocenić czy pęcherzyk w dobrym miejscu, jutro dzwonię z wynikami i umówię się na wizytę, noszę radość w sercu ale zawsze będzie jakiś niepokój...

Napisane na SM-A300FU w aplikacji Forum BabyBoom
W 23 dpt to bym szła na ocenę czy jest dobrze umiejscowiony pęcherzyk ale widzę, ze moj lekarz to chyba juz celuje w serduszko od razu. Dlatego 35 dpt byłby ok ale 28 dpt to sie trochę boje ;). Zobaczę co odpisze jak zapytam o estrofem.
Doskonale Cie rozumiem! Z jednej strony sie cieszę, z drugiej staram sie podchodzić z dystansem poki nie zobaczę na USG, ze jest ok.
Trzymam za Ciebie i młode mocno kciuki! :)
 
Dziewczyny ja już nie wiem co myśleć. Wgapiam się w to moje usg po milion razy i nic tam nie widzę. A objawy ciąży się raczej nasilają. Boję się robić sobie nadzieję

wszystko się może zdarzyć, gdy głowa pełna marzeń, gdy bardzo czegoś chcesz...wszystko może zdarzyć się
 
Dziewczyny ja już nie wiem co myśleć. Wgapiam się w to moje usg po milion razy i nic tam nie widzę. A objawy ciąży się raczej nasilają. Boję się robić sobie nadzieję

wszystko się może zdarzyć, gdy głowa pełna marzeń, gdy bardzo czegoś chcesz...wszystko może zdarzyć się
Dlatego ja właśnie boje sie iść wcześniej. Zobaczę co powie lekarz - moze wpadnę do recepcji tylko po receptę, ucieknę i wrócę tydzien pozniej :p.
Dream tak naprawde to nic teraz nie wymyślisz. Kiedy masz następna wizytę? Wiem, ze łatwo sie mówi ale postaraj sie złapać dystans. Ja wierze, ze wszystko dobrze sie ułoży a Ty zachowaj spokój bo młodemu to nie służy :*. Dbaj o siebie :*. Mocno trzymam za Was kciuki!
 
Dziewczyny ja już nie wiem co myśleć. Wgapiam się w to moje usg po milion razy i nic tam nie widzę. A objawy ciąży się raczej nasilają. Boję się robić sobie nadzieję

wszystko się może zdarzyć, gdy głowa pełna marzeń, gdy bardzo czegoś chcesz...wszystko może zdarzyć się
To się nie bój - nie możesz tracić wiary!

Napisane na SM-A300FU w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny , czy normalnie Wam działa aplikacja ? Mnie od kilku dni nie pokazuje nowych wpisów w powiadomieniach. Już tak kiedyś miałam na innym tel.

Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny , czy normalnie Wam działa aplikacja ? Mnie od kilku dni nie pokazuje nowych wpisów w powiadomieniach. Już tak kiedyś miałam na innym tel.

Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom
Mi juz chyba od tygodnii nie pokazuje [emoji52]

wszystko się może zdarzyć, gdy głowa pełna marzeń, gdy bardzo czegoś chcesz...wszystko może zdarzyć się
 
reklama
Dziewczyny , czy normalnie Wam działa aplikacja ? Mnie od kilku dni nie pokazuje nowych wpisów w powiadomieniach. Już tak kiedyś miałam na innym tel.

Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom

Tak czesto nawet to mam ,wejdz na glowna strone gdzie pisze :subskrycje ,nieprzeczytane,nowosci,bierzesz udzial....
Wejdz w bierzesz udzial i odswierz strone,mam nadzieje ze triche to zrozumiale....;)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry