reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Ale w pewnym momencie wyglądało to już jak nagonka...
Ja również myślę, ze to złe podejście, ale naprawdę odkąd jestem tu na forum nie było takiego frontu anty...

Dokladnie
Tez mi sie zrobilo troche dziwnie czytajac atak na owieczke ....ma obawy ok podpowiedzmy jej co ribic a nie wyganiajmy ,wiadomo staraczkom przykro Sie czyta slowa " za duza beta", jednak traktuj blizniego jak siebie samego


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczynki moje egoistycznie gdyż nie mam ostatnio na nic czasu ale musze się Was poradzić. ...14dpt beta 44....za 2 tyg mam mieć usg. Jestem za granicą i tu tak to wygląda. Powiedzcie mi czy to w miarę? Pani mówiła ze nie jest za dobrze ale ze wyniki wskazują ciążę i ze mam nadal przyjmować zastrzyki i masę tabletek. Dodatkowo zaczynam mieć mdłości ale rozumiem ze może to być psychiczne wkrecenie ze naprawdę się coś ma. Brzuch boli codziennie a dziś nawet bardzo....piersi nic a nic zero tkliwosci normalnie nic zero.....pozdrawiam Was. Jej czytam raz na czas i ostatnio było parę niepowodzeń. Ciężko jest wiem ale wkoncu nam zaświeci słońce. Ja nie wiem co o mnie myśleć ale jakoś się nie nastawiam. Tyle Was mocno trzymam mocno kciuki. Dopiero w czwartek mam możliwość zrobienia drugiej bety

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
Powinnaś powtórzyć betę po 48. Poziom bety jest h ciebie niski śle na podstawie jednego wyniku nic nie można wywnioskować

[emoji127] 28.10.2017
 
Dziewczyny proszę o pomoc. Lekarz po pozytywnym hcg najpierw kazał mi przyjść na pierwsze USG 26.05 ( to bedzie 28 dpt) a potem kazał po 28.05. Najbliższy termin byłby 02.06 ( 35 dpt). Czy lepiej faktycznie poczekać bo wtedy beda juz wiadome konkrety czyli w 35 dpt czy w 28 dpt. Z jednej strony chciałabym pójść szybciej ale z drugiej boje sie, ze jeszcze nie bedzie czegoś widać i będe gryzła paznokcie w oczekiwaniu na następna wizytę. Podany był zarodek 3 dniowy, potrójna weryfikacja hcg i progesteronu. Według lekarza wyniki prawidłowe.
Ja bym zaczekala, ten tydzień to wieczność dla ciebie ale i mniej stresu

[emoji127] 28.10.2017
 
Kochane ja już po punkcji. Znieczulenie miejscowe w sumie nie dało rady bolało chwilami cholernie, ale wytrzymalam dla mojej kropeczki. Pobrane 16 komórek, 12 zdolnych do zapłodnienia, dla mnie do zapłodnienia 6.Nie wiem co teraz sobie o mnie pomyślicie, ale pozostałe 6 oddałam dla innej smutnej mamy, która marzy o dzidzi.Wiem,ze może się nie udać tak wiem, że znowu będę musiała przechodzić przez stymulacje i cały ten męczący proces, ale tak mi podpowiadalo serduszko, że właśnie tak powinnam zrobić. Odpoczywam i czekam na kontakt z kliniki jutro pierwszy tel, następny w środę jeśli wszystko pójdzie dobrze w czwartek transfer. DZIĘKUJĘ za trzymane kciuki, ale jeszcze ich nie puszczajcie... Spokojnej nocki dla wszystkich[emoji4]

Sent from my ZTE BLADE V7 LITE using Forum BabyBoom mobile app
Brawo! Karma wraca! Zresztą mamy tu kilka dziwny które korzystały z komórek dawczyn i gdyby nie takie mądre kobiety jak Ty, nie miałyby szans na dzidzie [emoji11]

[emoji127] 28.10.2017
 
Kochane ja już po punkcji. Znieczulenie miejscowe w sumie nie dało rady bolało chwilami cholernie, ale wytrzymalam dla mojej kropeczki. Pobrane 16 komórek, 12 zdolnych do zapłodnienia, dla mnie do zapłodnienia 6.Nie wiem co teraz sobie o mnie pomyślicie, ale pozostałe 6 oddałam dla innej smutnej mamy, która marzy o dzidzi.Wiem,ze może się nie udać tak wiem, że znowu będę musiała przechodzić przez stymulacje i cały ten męczący proces, ale tak mi podpowiadalo serduszko, że właśnie tak powinnam zrobić. Odpoczywam i czekam na kontakt z kliniki jutro pierwszy tel, następny w środę jeśli wszystko pójdzie dobrze w czwartek transfer. DZIĘKUJĘ za trzymane kciuki, ale jeszcze ich nie puszczajcie... Spokojnej nocki dla wszystkich[emoji4]

Sent from my ZTE BLADE V7 LITE using Forum BabyBoom mobile app
To teraz będzie Ci dane;) Odpoczywaj na maksa,musisz szybko się zregenerować żeby przyjąć maluszka;) ja miałam pobranych ok 20 i nikt mnie nie pytał co z resztą, nie dochodziłam bo zaplodnilo się 6 zarodków do stadium blastocysty... zmarnowaliby do re komórki, nie wiem...

Napisane na SM-A300FU w aplikacji Forum BabyBoom
 
Pij pokrzywke i jakieś delikatne leki bez recepty na odwodnienie. Ja biorę jeszcze leki na wzdęcia, ale szczerze słabo to wszystko daje rade..... Wszystko się unormuje podobno jak odstawimy sterydy...













Sent from my ZTE BLADE V7 LITE using Forum BabyBoom mobile app
Popieram pokrzywa mi bardzo pomogła, nie wiem jak w ciąży, czy można na pić?

Napisane na SM-A300FU w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja bym zaczekala, ten tydzień to wieczność dla ciebie ale i mniej stresu

[emoji127] 28.10.2017
Dziekuje Wam bardzo! :*. Juz byłam zdecydowana, zeby poczekać do 35 dpt ale tknęło mnie, zeby policzyć leki. No i okazało sie, ze duphastonu, luteiny i medrolu wystarczy na te dwa tygodnie ale estrofem mam tylko na tydzien do 27.05 :/. Skonsultuje sie z lekarzem i zapytam co w takiej sytuacji - czy jechac tylko po odbiór recepty czy skoro i tak juz pojadę czy iść na wizytę.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Kochane ja już po punkcji. Znieczulenie miejscowe w sumie nie dało rady bolało chwilami cholernie, ale wytrzymalam dla mojej kropeczki. Pobrane 16 komórek, 12 zdolnych do zapłodnienia, dla mnie do zapłodnienia 6.Nie wiem co teraz sobie o mnie pomyślicie, ale pozostałe 6 oddałam dla innej smutnej mamy, która marzy o dzidzi.Wiem,ze może się nie udać tak wiem, że znowu będę musiała przechodzić przez stymulacje i cały ten męczący proces, ale tak mi podpowiadalo serduszko, że właśnie tak powinnam zrobić. Odpoczywam i czekam na kontakt z kliniki jutro pierwszy tel, następny w środę jeśli wszystko pójdzie dobrze w czwartek transfer. DZIĘKUJĘ za trzymane kciuki, ale jeszcze ich nie puszczajcie... Spokojnej nocki dla wszystkich[emoji4]

Sent from my ZTE BLADE V7 LITE using Forum BabyBoom mobile app
Jak dla mnie zasługujesz na medal
 
Do góry