reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Dziewczyny ja już nie wiem co myśleć. Wgapiam się w to moje usg po milion razy i nic tam nie widzę. A objawy ciąży się raczej nasilają. Boję się robić sobie nadzieję

wszystko się może zdarzyć, gdy głowa pełna marzeń, gdy bardzo czegoś chcesz...wszystko może zdarzyć się
Trzeba wierzyć wiara czyni cuda .
Spokoju życzę
 
Kochane ja już po punkcji. Znieczulenie miejscowe w sumie nie dało rady bolało chwilami cholernie, ale wytrzymalam dla mojej kropeczki. Pobrane 16 komórek, 12 zdolnych do zapłodnienia, dla mnie do zapłodnienia 6.Nie wiem co teraz sobie o mnie pomyślicie, ale pozostałe 6 oddałam dla innej smutnej mamy, która marzy o dzidzi.Wiem,ze może się nie udać tak wiem, że znowu będę musiała przechodzić przez stymulacje i cały ten męczący proces, ale tak mi podpowiadalo serduszko, że właśnie tak powinnam zrobić. Odpoczywam i czekam na kontakt z kliniki jutro pierwszy tel, następny w środę jeśli wszystko pójdzie dobrze w czwartek transfer. DZIĘKUJĘ za trzymane kciuki, ale jeszcze ich nie puszczajcie... Spokojnej nocki dla wszystkich[emoji4]

Sent from my ZTE BLADE V7 LITE using Forum BabyBoom mobile app
Brawo Ty! Ktoś będzie Ci za to wdzięczny! [emoji2]

Dziecko jest chodzącym cudem, jedynym, wyjątkowym i niezastąpionym.
— Phil Bosmans
 
Rano zauważyłam brązową niteczke na aplikatorze, czuję się trochę zaniepokojona, ale wiem że endo nieraz się złuszcza po zagniezdzeniu, ale mimo to zamierzam dzisiaj cały dzień odpoczywać, wczoraj chyba za dużo latałam po podwórku, zwyczajnie się przeforsowałam, czuję się dobrze więc myślę że mogę wszystko... ehh

Napisane na SM-A300FU w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja właśnie niedawno pierwszy raz zwymiotowalam...

wszystko się może zdarzyć, gdy głowa pełna marzeń, gdy bardzo czegoś chcesz...wszystko może zdarzyć się
 
Kochane ja już po punkcji. Znieczulenie miejscowe w sumie nie dało rady bolało chwilami cholernie, ale wytrzymalam dla mojej kropeczki. Pobrane 16 komórek, 12 zdolnych do zapłodnienia, dla mnie do zapłodnienia 6.Nie wiem co teraz sobie o mnie pomyślicie, ale pozostałe 6 oddałam dla innej smutnej mamy, która marzy o dzidzi.Wiem,ze może się nie udać tak wiem, że znowu będę musiała przechodzić przez stymulacje i cały ten męczący proces, ale tak mi podpowiadalo serduszko, że właśnie tak powinnam zrobić. Odpoczywam i czekam na kontakt z kliniki jutro pierwszy tel, następny w środę jeśli wszystko pójdzie dobrze w czwartek transfer. DZIĘKUJĘ za trzymane kciuki, ale jeszcze ich nie puszczajcie... Spokojnej nocki dla wszystkich[emoji4]

Sent from my ZTE BLADE V7 LITE using Forum BabyBoom mobile app
I super, ja też oddawałam :-)
 
Rano zauważyłam brązową niteczke na aplikatorze, czuję się trochę zaniepokojona, ale wiem że endo nieraz się złuszcza po zagniezdzeniu, ale mimo to zamierzam dzisiaj cały dzień odpoczywać, wczoraj chyba za dużo latałam po podwórku, zwyczajnie się przeforsowałam, czuję się dobrze więc myślę że mogę wszystko... ehh

Napisane na SM-A300FU w aplikacji Forum BabyBoom
Nie przejmuj się to normalne niteczka czy nawet plamki ( kawa z mlekiem ) ja czasem tam mam .
 
reklama
Do góry