reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Ja miałam transfer odroczony, na sztucznym cyklu więc to chyba inna sytuacja. Ale i tak do wyników badań trzeba mieć nadzieję :-)
Ja tez mialam odroczony transfer ze wzgledu na wysokie ryzyko hiperki. Dla mnie crio bylo szczesliwe. Tego tez ci zycze.

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Dzieki, okaże się we wtorek.
Obstaw się lekami , A przynajmniej miej recepty na leki do 12tyg, to W razie potrzeby ktoś w Pl Ci wykupi i wyśle. W gp są oczywiście zdziwieni, że biorę to wszystko, midwife tez. ..

Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom
Tego właśnie sie obawiam ze nic nie dostane od gp jak sie skonczy. Dzieki Aniu trzymam kciuki za wtorek[emoji4]
 
Dziekuję za ciepłe przyjęcie. Nie wiem nic o kalendarzu, ale może uda mi się dziś go odnaleźć na forum i poczytać, a jak nie to poczekam do ranka na link. Dzięki :cool2:
Troche dzisiaj naprodukowalysmy wiec moze byc ciezko znalesc. Jak ci sie nie.chce poczekaj do rana.

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hiperka sama.w sobie nie jest ani zlym ani dobrym znakiem. Bywa ciezka, czego.ci nie zycze. Ale jesli masz hiperke i uda.ci sie zajsc.w.ciazw to przejdziesz ja ciezej niz bez Ciazy bo hormony ja poteguja. Dlatego Pixie zyczyla ci wiekszej niz mniejszej, bo pomimo niedogodnosci bycie w ciazy daje nadzieje. Na ciaze hiperka nie ma wplywu, ale twoje samopoczucie a.i owszem, wiec kontroluj.

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom

Kontroluje - nie dzwoniłam do kliniki jeszcze. Oprócz tego brzucha nie mam innych objawów. Nie panikuje, myśle pozytywnie. Tylko jakaś taka bez energii jestem, ale sadze, że to po hormonach, które zażywam. Dzięki za wsparcie i wytłumaczenie [emoji8]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja tez mialam odroczony transfer ze wzgledu na wysokie ryzyko hiperki. Dla mnie crio bylo szczesliwe. Tego tez ci zycze.

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom

U mnie rozlazły się hormony, progesteron był już w fazie poowulacyjnej, a kolejny cykl musiałam odroczyć bo mi się infekcja przyplątała.
 
Evulek 111,
z jakiego powodu masz Heparyne przepisana?

Mutacje,poronienia,zakrzepica?
Mam mutacje mthfr. Jestem na sztucznym cyklu przed transferem i biore estrofem 3x2 acard 1x1 metypred 16mg zostaly od wczoraj dodane zastrzyki fragmin, luteina i duphaston. W zasadzie meczylam lekarza co z ta moja mutacja bo poprzedni lekarz nic o tym tez nie mowil i zaczelam wiercic mu dziure w brzuchu czy nie powinnam czegos dostac na rozrzedzenie krwi i chyba dlatego mam ten fragmin jeszcze w sobote bede miala wizytę z innym lekarzem i dokladnie sie dowiem który lek na co dokladnie jest bo szczerze ja juz nic nie ogarniam im wiecej czytam tym większy mętlik.
 
reklama
Mam mutacje mthfr. Jestem na sztucznym cyklu przed transferem i biore estrofem 3x2 acard 1x1 metypred 16mg zostaly od wczoraj dodane zastrzyki fragmin, luteina i duphaston. W zasadzie meczylam lekarza co z ta moja mutacja bo poprzedni lekarz nic o tym tez nie mowil i zaczelam wiercic mu dziure w brzuchu czy nie powinnam czegos dostac na rozrzedzenie krwi i chyba dlatego mam ten fragmin jeszcze w sobote bede miala wizytę z innym lekarzem i dokladnie sie dowiem który lek na co dokladnie jest bo szczerze ja juz nic nie ogarniam im wiecej czytam tym większy mętlik.

Ja tez mam tą mutacje, ale mam tylko heparynę ... widzę, ze dużo dziewczyn ma tez acard. Nie wiem już co powinnam zażywać ....


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry