reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Zgadzam się z Nospa,co do oxy nie mam wiedzy. Teraz jak byłam w szpitalu lezałam z dziewczyną,która codziennie brała 3x1 Nospa. Pierwsze co Pani docent kazała zrobić to natychmiast odstawić nospe i podawać tylko w razie potrzeby,doraźnie. Ja brałam nospe 3x1 tylko po transferze,jak wyszła ok beta od razu odstawilam i przez 29 tyg ciąży wzielam może 3 tabletki. Też czytałam te badania.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
Dokladnie mozna ja brac po transferze do bety ale pozniej sporadycznie
 
reklama
Dziewczyny pomóżcie proszę. Koleżanka jest na stymulacji 8 dzień. Zrobiła progesteron 0,07 i estradiol 723. Czy te wyniki są dobre? Orientujecie się może. Z góry dziękuję
 
Witajcie Kobiety :-) Jestem tu nowa, a trafiłam do Was bo szukałam info o samopoczuciu po transferze. Czytam Wasze historie pełne emocji i zapragnelam byc częścią tej grupy. Moze i ja swoim doświadczeniem komus pomoge a i mnie wsparcie sie przyda w tych stesujacych dniach oczekiwania na wynik bety.
Wczoraj byl transfer 5 dniowej blastki, moje pierwsze podejście, ale nie pierwsza ciąża. Wszystkie naturalne do tej pory bez powodzenia. Trzy poronienia we wczesnym stadium i jedna ectopic.
Zostaly jeszcze dwa Mrozaczki.
Leżę teraz i panikuje, bo pobolewa mnie brzuch, raczej po bokach niż na srodku i ciągnie.
Bete, wg wskazan mam zrobić 27.5. Pozdrawiam Was ciepło Kobietki.;-) ;)
 
Evulek 111,
z jakiego powodu masz Heparyne przepisana?

Mutacje,poronienia,zakrzepica?
Przy duzej liczbie sterydow tez sie przpisuje. Zazwyczaj przeciwzakrzepowe ida z encortonem i estrofemem, szczegolnie w duzych dawkach, bo one zageszczaja krew.

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
To teraz jeden, za jakiś czas drugi a na bliźnięta przyjdzie czas :) :) brzusio pomalu zaczyna rosnąć, niektórych spodni nie dopinam, ogólnie jem teraz za dwóch także nie wiem jak będę pod koniec wyglądać :D dzisija mamy usg genetyczne, nie mogę się doczekać, bo bardzo się stresuję przed każdym usg, ostatnio miałam bardzo wysokie ciśnienie jak mi mierzył przed wizytą, Lekarz się śmiał że teraz mierzymy po wizycie :) a co do dolegliwości, oprócz tego że mogłabym spać wszędzie i w każdej pozycji to brak :) to co najgorsze - wymioty mnie ominęły, nie powiem bo czasem mnie mdli, szczególnie rano podczas mycia zębów :D ale dla maleństwa wszystko zaniosę
Daj znać po wizycie i który masz dokładnie tyddzień??

Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Witajcie Kobiety :-) Jestem tu nowa, a trafiłam do Was bo szukałam info o samopoczuciu po transferze. Czytam Wasze historie pełne emocji i zapragnelam byc częścią tej grupy. Moze i ja swoim doświadczeniem komus pomoge a i mnie wsparcie sie przyda w tych stesujacych dniach oczekiwania na wynik bety.
Wczoraj byl transfer 5 dniowej blastki, moje pierwsze podejście, ale nie pierwsza ciąża. Wszystkie naturalne do tej pory bez powodzenia. Trzy poronienia we wczesnym stadium i jedna ectopic.
Zostaly jeszcze dwa Mrozaczki.
Leżę teraz i panikuje, bo pobolewa mnie brzuch, raczej po bokach niż na srodku i ciągnie.
Bete, wg wskazan mam zrobić 27.5. Pozdrawiam Was ciepło Kobietki.;-) ;)

Witaj. Bardzo nas cieszy jak dolaczaja do nas nowe dziewczyny!!

Przede wszystkim powodzenia, trzymamy kciuki za bete i za... szczesliwa ciaze :)

MaryLoo jesli nas podczytujesz, wiesz ze mamy kalendarz. Zapisz sie jak bedziesz miala chwile czasu, oczywiscie jesli chcesz!. Ja codziennie rano go publikuje i pisze kilka slow do dziewczyn rano. Jesli nie widzialas to jutro rano wstawie kalendarz, tam jest tez likn do excela, zeby sie.wpisac. Dzis nie wstawie bo do konca dnia nadaje z telefonu :)

Rozgosc sie!

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry