reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Ja tez mam tą mutacje, ale mam tylko heparynę ... widzę, ze dużo dziewczyn ma tez acard. Nie wiem już co powinnam zażywać ....


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

Widocznie masz duza dawke Heparyny ,okresla sie ja na podstawie wagi ciala,albo lekarz przepisuje wysoka dawke bez acardu ,albo nizsza z acardem.Acard tak samo hamuje agregacje plytek.
 
reklama
Dziewczyny pomóżcie proszę. Koleżanka jest na stymulacji 8 dzień. Zrobiła progesteron 0,07 i estradiol 723. Czy te wyniki są dobre? Orientujecie się może. Z góry dziękuję

Ja miałam prawie identyczne wyniki. U mnie 8 dzień to był ostatni dzień stymulacji (krótki protokół) i pobrali 3 jajka, w tym 2 były dojrzałe i zapłodnione ale zarodków 0..
oby u koleżanki ładnie się podzieliły.



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Może źle zrozumiałam termin hiperka, masz na myśli za dużo hormonów w cyklu stymulowanym do punkcji? Czy w ogóle za dużo hormonów?
hiperka - hiperstymulacja, czyli nadprodukcja komórek jajowych, inaczej przestymulowanie. U mnie podczas stymulacji dojrzewało 35+ jajek, pobrano 20. Każde jajeczko wydziela hormony, a zbyt wysoki poziom hormonów może mieć negatywny wpływ na nas. Są różne "poziomy hiperstymulacji", ale w skrajnych przypadkach (bardzo rzadko) wymagana jest hospitalizacja ze względu na zagrożenie życia.
 
Witajcie Kobiety :-) Jestem tu nowa, a trafiłam do Was bo szukałam info o samopoczuciu po transferze. Czytam Wasze historie pełne emocji i zapragnelam byc częścią tej grupy. Moze i ja swoim doświadczeniem komus pomoge a i mnie wsparcie sie przyda w tych stesujacych dniach oczekiwania na wynik bety.
Wczoraj byl transfer 5 dniowej blastki, moje pierwsze podejście, ale nie pierwsza ciąża. Wszystkie naturalne do tej pory bez powodzenia. Trzy poronienia we wczesnym stadium i jedna ectopic.
Zostaly jeszcze dwa Mrozaczki.
Leżę teraz i panikuje, bo pobolewa mnie brzuch, raczej po bokach niż na srodku i ciągnie.
Bete, wg wskazan mam zrobić 27.5. Pozdrawiam Was ciepło Kobietki.;-) ;)
Mam podobne doświadczenia z naturalnymi ciazami, witaj [emoji3]

[emoji127] 28.10.2017
 
Evulek ,
nie wiem jaka masz mutacje ,bo jest ich cala masa ,ale sprobuje ci opisac co sie dzieje np.przy mutacji C677T genuMTHFR.Ta mutacja zakloca proces przetwarzania foliantow w organizmie.Osoba ktora ja ma nie przyswoi zle przetworzonego kw.foliowego,czyli ma jego niedobor.Kw foliowy stabilizuje material genetyczny dziecka,DNA nie ulega uszkodzeniu.
kwas foliowy uczestniczy w procesie przekształcania homocysteiny w metioninę. Jest to proces bardzo ważny, ponieważ nadmiar homocysteiny ma bardzo niekorzystny wpływ na zdrowie. Przede wszystkim sprzyja rozwojowi zakrzepicy – choroby będącej jednym z czynników poronień i innych patologii ciąży. Dlatego lekarz zaleca Frexipane ,Clexane itp.

Jesli dobrze mysle masz inna mutacje,bo z tego co piszesz wynika ze poziom kw,foilowego jest wysoki.Na marne pocieszenie powiem ci ze jakas mutacje ma co 2 kobieta,wiekszosc o niej nawet nie wie i rodzi zdrowe dzieci.Dobrze jest wiedziec,ale nie dajmy sie zwariowac.:D
 
reklama
Do góry