reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Tez chce mieć taką mocną stronę [emoji16][emoji1307]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Daj spokój.

Mialam byc na diecie a ja dzis zezarlam:
6 malych kanapeczek.z serkiem i pomidorkiem, 2 talerze pomidorowy, ziemniaki.z pulpetami i surowka, 6wafli, kostke czekolady, ukradlam ojcu troche chipsow i wlasnie.wciagnelam talerz rosolu... i zastanawiam sie na jak dlugo.starczy. a to dopiero.11tc.

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziekuje Aniu za info. Właśnie musze sie lekami obstawiać przynajmniej do polowy lipca o ile sie uda[emoji4] . Mam nadzieje ze u ciebie wszysko dobrze i bez problemowo.
Dzieki, okaże się we wtorek.
Obstaw się lekami , A przynajmniej miej recepty na leki do 12tyg, to W razie potrzeby ktoś w Pl Ci wykupi i wyśle. W gp są oczywiście zdziwieni, że biorę to wszystko, midwife tez. ..

Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Daj spokój.

Mialam byc na diecie a ja dzis zezarlam:
6 malych kanapeczek.z serkiem i pomidorkiem, 2 talerze pomidorowy, ziemniaki.z pulpetami i surowka, 6wafli, kostke czekolady, ukradlam ojcu troche chipsow i wlasnie.wciagnelam talerz rosolu... i zastanawiam sie na jak dlugo.starczy. a to dopiero.11tc.

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom

Hahah No rzeczywiście masz wyniki [emoji7][emoji7] ale super!!! Tak bardzo bym już tak chciała. Mogę tyć! Z każdej strony! [emoji7]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witajcie Kobiety :-) Jestem tu nowa, a trafiłam do Was bo szukałam info o samopoczuciu po transferze. Czytam Wasze historie pełne emocji i zapragnelam byc częścią tej grupy. Moze i ja swoim doświadczeniem komus pomoge a i mnie wsparcie sie przyda w tych stesujacych dniach oczekiwania na wynik bety.
Wczoraj byl transfer 5 dniowej blastki, moje pierwsze podejście, ale nie pierwsza ciąża. Wszystkie naturalne do tej pory bez powodzenia. Trzy poronienia we wczesnym stadium i jedna ectopic.
Zostaly jeszcze dwa Mrozaczki.
Leżę teraz i panikuje, bo pobolewa mnie brzuch, raczej po bokach niż na srodku i ciągnie.
Bete, wg wskazan mam zrobić 27.5. Pozdrawiam Was ciepło Kobietki.;-) ;)

Hej [emoji8] ja tez wczoraj transfer i tez pobolewa mnie brzuch, jest wzdety. Boje się hiperki. Ale dziewczyny twierdzą, że to byłby dobry znak [emoji38] także sama już nie wiem. Wiem, że trzeba myśleć pozytywnie i to robię [emoji38]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej [emoji8] ja tez wczoraj transfer i tez pobolewa mnie brzuch, jest wzdety. Boje się hiperki. Ale dziewczyny twierdzą, że to byłby dobry znak [emoji38] także sama już nie wiem. Wiem, że trzeba myśleć pozytywnie i to robię [emoji38]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Hiperka sama.w sobie nie jest ani zlym ani dobrym znakiem. Bywa ciezka, czego.ci nie zycze. Ale jesli masz hiperke i uda.ci sie zajsc.w.ciazw to przejdziesz ja ciezej niz bez Ciazy bo hormony ja poteguja. Dlatego Pixie zyczyla ci wiekszej niz mniejszej, bo pomimo niedogodnosci bycie w ciazy daje nadzieje. Na ciaze hiperka nie ma wplywu, ale twoje samopoczucie a.i owszem, wiec kontroluj.

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Hej [emoji8] ja tez wczoraj transfer i tez pobolewa mnie brzuch, jest wzdety. Boje się hiperki. Ale dziewczyny twierdzą, że to byłby dobry znak [emoji38] także sama już nie wiem. Wiem, że trzeba myśleć pozytywnie i to robię [emoji38]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Ja miałam transfer odroczony, na sztucznym cyklu więc to chyba inna sytuacja. Ale i tak do wyników badań trzeba mieć nadzieję :-)
 
Do góry