reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Hej Dziewczyny, dawno tu nie zagadalam, ale potrzebuje porady, lecze sie w invikcie mialam podany piekny zarodek z badaniami pgd, wczoraj mialam II weryfikacje 6 dpt) wynik bety dodatni 4,8, dr kazala powtorzyc bete i dzisiejszy wynik to 6,2, w piatek mam miec lll weryfikacje, myslicie ze jest jakas szansa na powodzenie?
Dobrze to raczej nie rokuje, ale czasem hcg się rozkręca. Moim zdaniem jednak to wskazuje na ciąże biochemiczną. Ale ja wróżką nie jestem, trzeba czekać jak do 10dpt się nie rozkręci to raczej ciąża nie rozwija sie prawidłowo.
EDIT : mysłałam,ze to wynik z 8dpt to jeszcze jest szansa ze zacznie przyrastać. A i jeszcze jedno wynik 4,8 a nastepnego dnia 6,2 to moze być bład statystyczny i beta nie rośnie. Ale na forum już beta stała w miejscu przez 48h a dziecie jest:-)
 
reklama
Hej dziewczyny!!!!
Dziś wyszłam ze szpitala!!
Z dzidzią wszystko ok tylko nic robić mi nie wolno!!!! W wypisie napisali mi ciąża zagrazajaca pronieniem... Więc się boję mega!!!!

Napisane na HTC Desire 825 w aplikacji Forum BabyBoom
Dbaj o siebie i leż więcej i będzie wszystko dobrze :)
 
Dziewczyny! Czy Wasi mężowie rezygnowali całkowicie z alkoholu? Mój ma dobre wyniki nasienia(również DNA plemników i wiązanie z kwasem hialuronowym) ale nie wiem czy może wypić piwo....
 
Dziewczyny! Czy Wasi mężowie rezygnowali całkowicie z alkoholu? Mój ma dobre wyniki nasienia(również DNA plemników i wiązanie z kwasem hialuronowym) ale nie wiem czy może wypić piwo....
Mój ograniczal alkohol ale bez przesady. Troszke odstresowac muszą sie i oni wszystkie pobrane komórki zaplodnily sie takze mąż spisał się na medal
 
Dziewczyny! Czy Wasi mężowie rezygnowali całkowicie z alkoholu? Mój ma dobre wyniki nasienia(również DNA plemników i wiązanie z kwasem hialuronowym) ale nie wiem czy może wypić piwo....
Mój mimo rewelacyjnego nasienia nie pił ani kropli żeby nie mieć później do siebie pretensji ze może miało to jakiś wpływ

[emoji127] 28.10.2017
 
reklama
Do góry