reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Dziewczeta, gratuluje sukcesow dzisiejszych. U mojego bobaska wszystko super, niestety nie mam przy sobie zdjecia, wstawie pozniej, ale kiepskie jest i tylko jedno bo mamy film. Nie udalo sie dojrzec plci bo sie maluch wypial i jeszcze krzyzowal nozki. Ale kozly fika nieziemskie [emoji16][emoji7][emoji173]️


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Super, gratuluję

[emoji127] 28.10.2017
 
reklama
Hej dziewczyny!!!!
Dziś wyszłam ze szpitala!!
Z dzidzią wszystko ok tylko nic robić mi nie wolno!!!! W wypisie napisali mi ciąża zagrazajaca pronieniem... Więc się boję mega!!!!

Napisane na HTC Desire 825 w aplikacji Forum BabyBoom

Oszczędzaj się i będzie dobrze [emoji1307][emoji8][emoji256]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej dziewczyny!!!!
Dziś wyszłam ze szpitala!!
Z dzidzią wszystko ok tylko nic robić mi nie wolno!!!! W wypisie napisali mi ciąża zagrazajaca pronieniem... Więc się boję mega!!!!

Napisane na HTC Desire 825 w aplikacji Forum BabyBoom
Leż i pachnij. trzymamy kciuki!!
Dzidzio, trzymaj sie mamuci, mama będzie cie kochać nad życie.
 
reklama
Hej Dziewczyny, dawno tu nie zagadalam, ale potrzebuje porady, lecze sie w invikcie mialam podany piekny zarodek z badaniami pgd, wczoraj mialam II weryfikacje 6 dpt) wynik bety dodatni 4,8, dr kazala powtorzyc bete i dzisiejszy wynik to 6,2, w piatek mam miec lll weryfikacje, myslicie ze jest jakas szansa na powodzenie?
Hej, nie jestem pewna, czy dobrze przeczytałam twój post.
Jesli wczoraj mialaś 4,8 a dziś 6,2 to dla mnie wygląda ok (co 2 dni powinna się podwoić). To bardzo niska beta, ale przyrost jest. Pamiętaj, że to dopiero 6/7 dpt, więc szału nie ma się co spodziewać. Ja bym była dobrej myśli. Głowa do góry.
 
Do góry