reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Pielęgniarka zapytala się, czy nie zmienił mi sie obwód brzucha po punkcji, a zmienił się. Jest wzdety i widocznie wiekszy niż normalnie (ale bez przesady). Nie sądziłam, że to źle, bo pisałyście, że po punkcji tak może być ... jednak ją to zaniepokoiło. Kazała jutro zdwonic gdyby się to nie zmieniło. Co sądzicie?


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
Hej. Milo Cie widziec, chociaż z drugiej strony przykro mi, ze iui sie nie powiodlo.
U nas była niepłodność idiopatyczna z leciutkim wskazaniem na moje problemy z owulacja. Pomimo mojego AMH 8,6 jakiś nie wychodziło. A teraz jestem równo w 11 tyg ciąży z dwoma największymi Skarbami pod sercem. Udał o się pierwsze podejście. Będzie dobrze. Zobaczysz[emoji8]
Też mam taką nadzieję....że będzie dobrze :)
 
Pielęgniarka zapytala się, czy nie zmienił mi sie obwód brzucha po punkcji, a zmienił się. Jest wzdety i widocznie wiekszy niż normalnie (ale bez przesady). Nie sądziłam, że to źle, bo pisałyście, że po punkcji tak może być ... jednak ją to zaniepokoiło. Kazała jutro zdwonic gdyby się to nie zmieniło. Co sądzicie?


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Moze tak byc, pytanie brzmi jak bardzo. Ja pisalam ze mialam przelozony transfer ze wzgledu na hiperke.
Nie martw sie na zapas. Boli cie cos? Jak sie czujesz?

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Moze tak byc, pytanie brzmi jak bardzo. Ja pisalam ze mialam przelozony transfer ze wzgledu na hiperke.
Nie martw sie na zapas. Boli cie cos? Jak sie czujesz?

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom

Jajniki troszkę bolą, ale nie przełożono transferu. Ogólnie czuje się bardzo dobrze.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny jestem po [emoji7][emoji7][emoji7][emoji173]️[emoji173]️[emoji173]️ przygarnęłam jednego kropeczka. Wszystkie komórki ładnie się podzieliły na 5 blastocyst. Mam zdjęcia [emoji38] cała procedura super, dr Wojewódzki bardzo wspierający. Wszystko nam pokazano na USG. Jestem bardzo szczęśliwa! [emoji173]️


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Tul kropeczka przez całe 9 miesięcy;)

Napisane na SM-A300FU w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry