reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Dziewczyny po transferze 3dniowych zarodkow kiedy mozna zrobic bete? Lekarz powiedzial ze nie wczesniej niz 14 dni :( faktycznie tak dlugo trzeba czekac
 
reklama
Dziewczyny po transferze 3dniowych zarodkow kiedy mozna zrobic bete? Lekarz powiedzial ze nie wczesniej niz 14 dni :( faktycznie tak dlugo trzeba czekac
Po 14 dniach beta powinna byc na tyle wysoka, ze wskazywalby jednoznacznie ciaze. Ale 10 juz powinno byc bete widac, ale jeszcze dosc niska.

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Po 14 dniach beta powinna byc na tyle wysoka, ze wskazywalby jednoznacznie ciaze. Ale 10 juz powinno byc bete widac, ale jeszcze dosc niska.

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Wiem że tak by było najlepiej ale nie mogę w pl zostać tak dlugo [emoji20] a w uk troche klopotliwe zrobienie bety.
 
Juz po wizycie, endometrium lekko drgnelo od wczoraj(troszke sie martwię bo nie przekroczylo 8). Lekarz zdecydował ze startujemy dzis z zapladnianiem 12 komoreczek wiec trzymajcie kciuki za zolnierzyki męża a potem za zarodeczki by pieknie sie dzieliły. Transfer w sobote [emoji4]
Trzymam!
 
Dziewczynki zapodalam nospe bo tak mnie ciągnęło w środku, i boję sie takiego bólu, poza tym w pracy, nie mogłam usiedzieć i czułam dyskomfort... myślicie że nospa nie zaszkodzi, i raczej można używać w takich przypadkach.?

Napisane na SM-A300FU w aplikacji Forum BabyBoom
Mi lekarz kazał brać nawet 3x2 nospę jak miałam bóle jak na okres i magnez 3x2.
 
Hej dziewczyny!!!!
Dziś wyszłam ze szpitala!!
Z dzidzią wszystko ok tylko nic robić mi nie wolno!!!! W wypisie napisali mi ciąża zagrazajaca pronieniem... Więc się boję mega!!!!

Napisane na HTC Desire 825 w aplikacji Forum BabyBoom
Kochana lez i odpoczywaj [emoji110] [emoji4] bedzie wszystko dobrze [emoji110] [emoji4]

Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny jestem po [emoji7][emoji7][emoji7][emoji173]️[emoji173]️[emoji173]️ przygarnęłam jednego kropeczka. Wszystkie komórki ładnie się podzieliły na 5 blastocyst. Mam zdjęcia [emoji38] cała procedura super, dr Wojewódzki bardzo wspierający. Wszystko nam pokazano na USG. Jestem bardzo szczęśliwa! [emoji173]️


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
No teraz kciuki Kochana! Niech się mocno trzyma!
 
reklama
Mam pytanie do tych dziewczyn, które brały luteinę na wywołanie miesiączki. Od którego dnia cyklu? I czy to był duphaston czy luteina? I jak długo trzeba ją brać? Miałam dzisiaj sono hsg i wyszło, że jednak to nie polip...uffff....Teraz muszę czekać na kolejny okres, a ten może być za 2,3 lub 4 tygodnie. U mnie niestety nie wiadomo. Moja klinika zamyka się w lipcu na miesiąc i chciałabym jeszcze zdążyć przed. Kiedyś brałam duphaston na wywołanie, ale po odstawieniu czekałam 2 tygodnie, więc teraz muszę spróbować chyba czegoś innego.
 
Do góry