reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Powiem Wam jedno dziewczynki, miałam mieszane uczucia, bałam się panicznie, i wiem że może być jeszcze różnie, ale to ciepło w sercu po tylu latach nie do opisania... tego uczucia nie zapomnę, najważniejsze nie tracić nadziei;)

Napisane na SM-A300FU w aplikacji Forum BabyBoom
 
Z tego co się orientuję to Twój progesteron mieści sie w normach jak na I trymestr.Przynajmniej tak mam w tabeli z Invicty. A jaką masz hemoglobinę?u mnie tez nie ciekawie bo 10.
Nie stresuj się...lekarz cos na pewno na to zaradzi.Ciężko miec dobre wyniki krwi jak się tyle co Ty wymiotuje...w krótce nadrobisz straty ❤
Ja mam 10,4
 
Zgadzam się !! Ja odradzam Invimed w Wawie.. jest tam straszny bałagan, może teraz się coś pozmieniało.. Ogólnie Novum jest super, ale to zawsze trzeba mieć swojego lekarza.

Ja tam zawitałam w 2014 i do 2015 jeździłam , pierwsza wizyta trwała 15 min.kolejne z usg w porywach do 5 m. 3 iui podstawowe badania i przed 3 podejsciem sono hsg na moja prośbę,po co sprawdzać . Wydaliśmy około 10 tyś.na nic .
Bo przecież jestem zdrowa dopiero później wyszło że mam endometrioze ale już do tej kliniki nie wróciłam nie widziałam sensu
Taśma nic więcej i nie wiem czy coś zmieniło się na +.
W novium polecany jest bardzo dr Wojewódzki (od spraw beznadziejnych )sama chciałam podejść u niego do in vitro ale okres wakacyjny i na wizytę trzeba było czekać 2 miesiące więc ostatecznie wybór padł na Białystok -czego też nie żałuję .
 
My robiliśmy jedno in vitro kiepsko reagowałam na leki mimo ze czynnik meski ogólnie. Podano mi jedna blastkę 5dniową i bety rosną, jutro wizyta 23dpt. Mrozaczkow niestety stety nie mamy

wszystko się może zdarzyć, gdy głowa pełna marzeń, gdy bardzo czegoś chcesz...wszystko może zdarzyć się
Trzymam mocno kciuki za jutrzejszą wizytę!
 
Czy wszystkie zrezygnowalyscie ze słodyczy? To moje jedyne uzależnienie....nie pije kawy, alkoholu. ..ale jakoś ze słodyczy nie mogę zrezygnować :(

Ja na slodyczach non stop jechalam, w trakcie stymulacji, po transferze tez, a im starsza ciaza tym mniej mnie do nich ciagnie. Niespecjalnie mam ochote na slodkie a nawet jak juz mi sie chce to pomysle jak meczaca jest zgaga i mi sie odechciewa [emoji23]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Hejka Dziewczyny... Ja jednak dostałam skierowanie do szpitala, bo moja pani doktor już więcej nie miała pomysłu jak poradzić sobie ze skurczami i plamieniami...
I tak pojechałam po dzisiejszej wizycie do domku spakowałam się i leżę w szpitalu, liczę na to że jakoś opanują to wszystko i dobrze się to skończy dla moich dwóch Kruszynek :-)
 
Do góry