reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Niee, zaświadczenie jest potrzebne. Ode mnie zakład pracy wymagał. Publiczne na pewno wymagają. Natomiast nie ma jakoś określonego terminu kiedy musisz dostarczyć i co dokładnie ma być napisane. Zwolnienie dostają kadry a zaświadczenie płace. Przynajmniej u mnie i w innych znanych mi publicznych

wszystko się może zdarzyć, gdy głowa pełna marzeń, gdy bardzo czegoś chcesz...wszystko może zdarzyć się
Ale to już trzeba mieć kartę ciąży, tak? Po serduszku?
 
reklama
A ja jestem zaskoczona jak łatwo przestałam pić kawę i herbatę. Myślałam, że będzie mi brakowało, że będą bóle głowy a tu a ok :). Co do słodyczy też byłam ogroooomnym łasuchem a teraz hormony coś ze mną porobiły i teraz bardziej wolę słone rzeczy ;). I mam schizę na ziemniaki i zupy :). Ziemniaki to jeszcze niedawno potrafiłam dwa razy dziennie jeść i sobie nawet na kolację odgrzewać - takie młode z koperkiem i masłem - mniam!
Mi tez kawa i słodycze bez problemu odeszło

wszystko się może zdarzyć, gdy głowa pełna marzeń, gdy bardzo czegoś chcesz...wszystko może zdarzyć się
 
Gosiu, a jak "fachowo" mu to wyjaśnić? Muszę, bo przez tą mutację mam zwiększone ryzyko zakrzepu?


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
No wlasnie i wystarczy ze powiesz to w ten sposob. To jest wlasnie wskazanie a bedziesz brala progesteron w mega dawkach a on tez zageszcza krew. Powiedz ze chcesz profilaktycznie bo jest wskazany podczas staran i ciazy w przypadku tej mutacji
 
Ananas pomaga?
Dzieki Gosia321 właśnie zostal wpisany na moją listę zakupów. Zacznę go jeść już od dziś i moge nawet po 5 plastrów
Nie przesadzaj z iloscia 1-2 plastry nie wiecej duza dawka tej samej bromeliny moze powodowac skurcze macicy. I wszystkie te dziewczyny ktore maja nadmierna kurczliwosc macicy nie powinny go jesc
 
Nie oszczedza się na lekach, klinice bo efekt często jest opłakany. IVF jest drogą impezą ale skuteczną o ile wykona się procedurę poprawnie. A letrazol to jeden wielki eksperyment z tego co czytałam odnośnie PCOS itp..

My Przeszliśmy 3 procedury, wydaliśmy na to bardzo dużo pieniędzy. Wydaje mi się, że lepiej spróbować z tym letrozolem niż odpuścić zupełnie. Poza tym letrozol jest chyba bezpieczniejszy niż gonadotropiny w dawce 400( ostatnio przy długim protokole brałam taką dawkę przez 15dni). Letrozolu powszechnie używa się podczas stymulacji do inseminacji.W najgorszym wypadku po prostu nie dojdzie do punkcji.
 
reklama
Czy wszystkie zrezygnowalyscie ze słodyczy? To moje jedyne uzależnienie....nie pije kawy, alkoholu. ..ale jakoś ze słodyczy nie mogę zrezygnować :(
 
Do góry