reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
To okropne jednocześnie jednej się udaje drugiej nie serce pęka za te niesprawiedliwości i się człowiek zastanawia w której grupie będzie...czasem mam wrażenie że to loteria jakaś okrutna. Tulę dziewczyny

wszystko się może zdarzyć, gdy głowa pełna marzeń, gdy bardzo czegoś chcesz...wszystko może zdarzyć się
 
Umowe musi Ci przedłużyć do.dnia porodu, zwolnić nie może, bo potem idziesz na macierzyński, a potem wychowawcze jeśli będziesz chciała i wtedy albo rozwiązuje umowę, albo przedłuża dalej.

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
Jak to? jezeli umowa się konczy np. gdy zdaze urodzic to mimo to na maciezynskim dostaje swiadczenia i umowa jest przedłuzana i na wychowawczy tez?
 
Kochana mitez raźniej :)mniewniedzielebardzobolał brzuch a od niedzielinic. mam tylko wzdety brzuch i cycki powiekszone ale wiem ze to od leków. RObię betę 29 go aaaa :) jutro rano wyjezdzam za granice wypoczac i nie bede myslec :) ja mialam zarodek 3 dniowy podany a reszta nie przezyla. wgl mialam tylko 6 pecherykow z czego 2 malutkie...
Trzymam za ciebie mocno kciuki! U mnie
Wyszedł cień drugiej kreski dziś !!!!!!
 
reklama
R
[emoji23] uwierz , że każda widząc dwie kreski dziękuje Bogu i wariuje ze szczescia [emoji38]
Buziaki i pamiętaj by dbać o siebie [emoji14]

38 lat, AMH <0.5 , I IVF pazdziernik, brak zarodkow. II IVF 2 zar podane , transfer 25.01-wczesne poronienie, 2 blastki czekaja
racja pierwsze
Co to sie pomodliłam do pana Boga
!
 
Do góry