reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Jak tylko lekarz da zielone światło po cc od razu działaj [emoji3] testy owulacje i mąż w gotowości a zapewne zajdziesz naturalnie [emoji173]
Moja koleżanka po udanym IVF poszła do lekarza ( kilka miesięcy po porodzie) bo jej się okres rozlegulowal a chcieli z mężem zacząć IVF by dać małej rodzeństwo bez dużej różnicy wieku. A tu dr mówi "Gratulacje jest pani w ciazy " . Lekarze na naturalne poczęcie przed IVF nie dawali im szans.


38 lat, AMH <0.5 , I IVF pazdziernik, brak zarodkow. II IVF 2 zar podane , transfer 25.01-wczesne poronienie, 2 blastki czekaja

1492699942-aaaaaa.jpeg
wlasnie Sue zaopatrzam ,podobno pomaga



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Na początku ciąży nie miałaś w ogóle żadnych objawów? Piersi Cie bolaly? :) ja mam teraz 8tc i się martwię brakiem jakichkolwiek objawów...
Kochana a masz jakies zdjęcie z ostatniego usg jestem na poczatku 7
Ja po wizycie. Dzis zaczelam 6tc. Ide rowni z usg. Podobno wszystki ladnie. Ale jak delikatnie plamie i suzo spac potrzbuje to mam spac ile wlezie. Dostalam L4 do srody. W srode mam wizytę.

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
kochana a serduszko juz biło ?
Jestem w 6 tc i 4 dpt i u mnie jeszcze nie biło i nie wiem
Czy sie martwić czy nie ...
 
W święta śnieg i grad, wczoraj pięknie i słonecznie, dzisiaj 6° bez słońca i wieje jak cholera.
Doniczki już dokupilam [emoji3] kwiatki czekają , czekam na męża by mi ziemię przerzucil z auta do garażu. I do dzieła [emoji2] wczoraj zrobiłam dwie i tak mi się spodobały, że muszę mieć więcej
1492687160-aaaaaa.jpeg


38 lat, AMH <0.5 , I IVF pazdziernik, brak zarodkow. II IVF 2 zar podane , transfer 25.01-wczesne poronienie, 2 blastki czekaja

Piekne bratki!!! [emoji3]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja po wizycie, przyczyna niepowodzenia wg dr żadna, nie na każdy zarodek uzyskuje się ciążę i trzeba się cieszyć że staje przed kolejną szansą... O tyle się dowiedziałam, a trudny transfer i problemy z umieszczeniem cewnika w macicy z tylozgieciem bez znaczenia

Napisane na SM-A300FU w aplikacji Forum BabyBoom
A tak szczerze, to liczylas ze lekarze uderza się w pierś i powiedzą ze to ich wina? Lekarz nie był przygotowany do transferu to jedno a ze nie każdy zarodek podany do macicy daje ciążę to Ameryki nie odkryła. Tak jest z lekarzami. Mnie wczoraj wkurzył doktorek który robił mi usg prenatalne i nawet zaczął na mnie pokrzykiwac ale cham źle trafił bo ja też mam dziub nie od parady i potrafię się odgryzc. Efekt był taki ze za usg zapłaciłam mniej niż mi mówił na początku bo wciągnął mnie w jakiś program i zaoszczedzilam 150 zł [emoji6]

[emoji127] 28.10.2017
 
Prolutex jest bardzo oleisty dlatego ciezko przeplywa przez igle 0.3...przez 0.4 juz lepiej a przeciez nie trzeba jej wbijac do konca..
Katharina, Ty masz PCO? Tylko PCO czy jeszcze jakieś trudności?
Pytam bo ja też PCO i HSG ok i denerwuje się co z tego wyjdzie....a podchodzę I raz do IVF w czerwcu pewnie transfer wypadnie bo od maja anty i stymulacja :)
 
reklama
Jak tylko lekarz da zielone światło po cc od razu działaj [emoji3] testy owulacje i mąż w gotowości a zapewne zajdziesz naturalnie [emoji173]
Moja koleżanka po udanym IVF poszła do lekarza ( kilka miesięcy po porodzie) bo jej się okres rozlegulowal a chcieli z mężem zacząć IVF by dać małej rodzeństwo bez dużej różnicy wieku. A tu dr mówi "Gratulacje jest pani w ciazy " . Lekarze na naturalne poczęcie przed IVF nie dawali im szans.


38 lat, AMH <0.5 , I IVF pazdziernik, brak zarodkow. II IVF 2 zar podane , transfer 25.01-wczesne poronienie, 2 blastki czekaja

Wiesz Ja caly czas Sue ludze ze a noz sie uda bo nie znam u nas przyczyny problemu,oby u mnie tez zadzialalo


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry