reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Nie ma "złych" albo "dobrych" zarodków są takie co się implantują bądź nie:-p W 3 dobie jak pisałam super rokuje 8A i 8B ale jezeli mamy podac tylko jeden a jest ich 4, to co dalej?? czekamy do 5 doby bo współczynnik implantacji jest niższy zarodków mrożonych. Moj syn był 8B a w 5 dobie 5AA najlepszy z najlepszych w 5 dobie i nie z 8A.
Bo zarodki nie rozwijaja sie liniowo, i jeszcze mutacje spontaniczne są itp..
Jezeli mamy tylko 1 dobrze rokujący zarodek a reszta raczej "zatrzyma" sie to podajmy człowieka w 3 dobie, gdzie będzie mu lepiej jak nie u mamusi:-)
Jak widziecie nie ma reguł:-)

No mam nadzieje, ze moj zarodeczke jest silny i sie zagniezdzil :) a faktycznie wszystko zalezy od kliniki u nas nawet z tymi dwoma zarodkami co zostaly nie czekali do 5 doby tylko od razu zamrozili w 3.
 
Tak jakiś rok temu ale tylko 3 miesiące bo potem do kliniki pojechałam

[emoji127] 28.10.2017

Ja nigdy niczego nie bralam .... tylko kwas foliowy ,a moja kumpela drugi msc ciazy mowi ze to jej pomoglo (starania kilka mscy), no to sie ludze ze moze mi tez to pomoze ;))[emoji12]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
dzieczyny ratunku!okropnie sie pochorowalam,cale noce kaszle tak strasznie ze az mam zakwasy w klatce piersiowej.tak strasznie sie martwie czy wszystko ok z malenstwem...usg dopiero 10 maja...a ja czarne mysli mam przed oczami.co myslicie o detektorze tetna?jakis czas temu byl temat poruszamy...ktora z was kupila?mysle sobie ze to moze jakies wyjscie z sytuacji,bo odchodze od zmyslow...jakbym mogla to bym na usg latala co 3 dni...:angry::baffled:
 
Bo o tym ze na badanie przychodzę w ciąży bliźniaczej dowiedział się na ostatnią chwilę a ja mu powiedziałam ze inforkowalam o tym położna półtora tygodnia wcześniej i to ze przepływ informacji między nimi szwankuje to nie mój problem [emoji38]

[emoji127] 28.10.2017
Pewnie za dużo by musiał się namoczyć,by dwa bobaski zbadać ...szok!
 
dzieczyny ratunku!okropnie sie pochorowalam,cale noce kaszle tak strasznie ze az mam zakwasy w klatce piersiowej.tak strasznie sie martwie czy wszystko ok z malenstwem...usg dopiero 10 maja...a ja czarne mysli mam przed oczami.co myslicie o detektorze tetna?jakis czas temu byl temat poruszamy...ktora z was kupila?mysle sobie ze to moze jakies wyjscie z sytuacji,bo odchodze od zmyslow...jakbym mogla to bym na usg latala co 3 dni...:angry::baffled:
Ja się nad tym zastanawiam,bo ja panikara jestem
 
reklama
Do góry