reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

A tak szczerze, to liczylas ze lekarze uderza się w pierś i powiedzą ze to ich wina? Lekarz nie był przygotowany do transferu to jedno a ze nie każdy zarodek podany do macicy daje ciążę to Ameryki nie odkryła. Tak jest z lekarzami. Mnie wczoraj wkurzył doktorek który robił mi usg prenatalne i nawet zaczął na mnie pokrzykiwac ale cham źle trafił bo ja też mam dziub nie od parady i potrafię się odgryzc. Efekt był taki ze za usg zapłaciłam mniej niż mi mówił na początku bo wciągnął mnie w jakiś program i zaoszczedzilam 150 zł [emoji6]

[emoji127] 28.10.2017
Zawsze 150zl na leki zostało ;) a niby z jakiego powodu się do Ciebie rzucał ?Ci lekarze ...
 
reklama
reklama
Zawsze 150zl na leki zostało ;) a niby z jakiego powodu się do Ciebie rzucał ?Ci lekarze ...
Bo o tym ze na badanie przychodzę w ciąży bliźniaczej dowiedział się na ostatnią chwilę a ja mu powiedziałam ze inforkowalam o tym położna półtora tygodnia wcześniej i to ze przepływ informacji między nimi szwankuje to nie mój problem [emoji38]

[emoji127] 28.10.2017
 
Do góry