reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Czuję się okropnie załamana wczorajszą sprawa skurcze ustały ale mam lekkie plamienie. Czuję się tak źle, że dopiero wstałam i nie byłam na badaniach nie miałam siły niech mi jutro robią w klinice. Właśnie próbuję wstać z łóżka i boję się jeść żeby nie było to co wczoraj zrobię chyba płatków na mleku.
Roksii trzymaj sie wierze ze bedzie dobrze. Nie doradzam ci co masz robic bo pewnie juz dawno dzwonilas do lekarza, wiec zycze ci zeby te dolegliwości minely szybko.
 
reklama
Hej dziewczyny, wszystkiego Najlepszego z okazji zakończenia Świąt ;)
Dawno mnie nie bylo, mam masę zaleglosci ale nie mam czasu nadrabiac.

Ja jestem w Warszawskim Invimedzie. Mialam PGS ze wzgledu na. Trisomię w poprzedniej ciąży. Sprostuję troszkę. Zarodki nie są wysylane do Walencji. Wysyłany jest materiał pobrany z ich biopsji. Biopsja jest robiona przed zamrozeniem zarodków w 5 dniu, kiedy juz jest blastocysta. Na stronie Invimedu byly informacje ze to sie robi w 3 dniu i mozna transferowac na świeżo ale to przestarzale info. Punkcja jest w 5 dobie. Transpott nie jest ryzykiem. Ale trzeba pamietac, ze wiele zarodkow nie dotrwa do 5 doby na szkle, biopsja tez jest jakims ryzykiem no i moga sie mrozaczki nie rozmrozic prawidlowo. Radze nie dawac podpisanej zgody na PGS do ostatniej chwili. Znaczy lepiej zobaczyc jak chodowla przebiegga i ile zarodkow jest, ile dotrwa do 3doby. I na tej podstawie podjac dwcyzje czy trzymac do 5 i czy robic biopsje. U nas z 15 dojzalych jajek zaplodnilo sie 13, ale w 5 dobie bylo 7zarodkow i zaden nie byl blastka, przestaly sie dzielic. Pitrzali jeszcze dzien, na szczescie zarodki ruszyly dalej. Do pgs poszlo 5, 4 sa prawidlowe.
Wielkie dzięki za odpowiedź, każda informacja jest na wagę złota... A wiecie czym się różni pgs i pdg? Ja się modlę, żeby na dzisiejszym USG zobaczyć więcej pęcherzyków, to już ósmy dzień stymulacji.. Mam wysokie AMH a jajeczka nie chcą się produkować :(
 
Jutro będzie 5 t 5 d, więc raczej serducha jeszcze nie bedzie ale boję się strasznie tej wizyty, czy są zarodki nawet nie mam ochoty jechać tam jutro tak się boję ale muszę bo do jutra mam tylko leki
Będzie wszystko dobrze , maluchy będą u mamusi w brzuchu!!!a teraz melisa,rumianek i do wyra , odpocznij a jak masz relanium to myślę ,że możesz też wziąść (mi lekarka zapisała przy tych plamieniach )
 
Jutro będzie 5 t 5 d, więc raczej serducha jeszcze nie bedzie ale boję się strasznie tej wizyty, czy są zarodki nawet nie mam ochoty jechać tam jutro tak się boję ale muszę bo do jutra mam tylko leki
Jest szansa na serduszka, a jak nie, to moze uda sie zobaczyc zarodki. U mnie w 5t6d bylo widac tylko pecherzyki, a tydzien pozniej zarodki, cialka zolte i serduszka.
 
Cześć Dziewczyny :-) czy mogę się do Was przyłączyć? Czytam Wasze wypowiedzi od kilku dni, ale dopiero dzisiaj mam chwilkę, żeby napisać :-) Jestem dopiero na początku drogi i na etapie "sto pytań do" ;-) Jestem dopiero na luteinie, później antykoncepcja od pierwszego dnia cyklu i później nie wiem już sama co, bo wszystko mi się miesza... Jestem tak blisko a jednocześnie tak daleko że aż ciężko czasami jest... Wybrałam Invicte z Warszawy mam nadzieję, że dobrze zrobiłam :-)
Pozdrawiam Was dziewczynki ciepło pomimo pogody i będę do Was zaglądać co jakiś czas, bo podtrzymujecie mnie na duchu, że jednak wszystko może być ok :-*
 
Cześć Dziewczyny :-) czy mogę się do Was przyłączyć? Czytam Wasze wypowiedzi od kilku dni, ale dopiero dzisiaj mam chwilkę, żeby napisać :-) Jestem dopiero na początku drogi i na etapie "sto pytań do" ;-) Jestem dopiero na luteinie, później antykoncepcja od pierwszego dnia cyklu i później nie wiem już sama co, bo wszystko mi się miesza... Jestem tak blisko a jednocześnie tak daleko że aż ciężko czasami jest... Wybrałam Invicte z Warszawy mam nadzieję, że dobrze zrobiłam :-)
Pozdrawiam Was dziewczynki ciepło pomimo pogody i będę do Was zaglądać co jakiś czas, bo podtrzymujecie mnie na duchu, że jednak wszystko może być ok :-*
Witaj serdecznie;) wszystko szybko zleci, na spokojnie na każdym etapie dziewczyny będą się dzielić swoim bagażem doświadczeń, a tymczasem głowa do góry;)

Napisane na SM-A300FU w aplikacji Forum BabyBoom
 
To moje drugie podejście i dlategl strasznie sie boję również mialam podane dwa mrożaki. Mnie od 3 dni brzuch lekko pobolewa plus doszed do tego bol piersi i juz sama nie wiem czy to dobre objawy.

Hej Karolka ja tez dzis jestem 7dpt dwoch 5 dniowych mrozakow. I tez strasznie sie boje dnia bety. Ja wogole nic nie czulam az do dzis dzis bole @ ale takie delikatniejsze jakby inne, do tego bol plecow i glowy. Twoj pierwszy transfer? Kiedy robisz bete? Trzymam kciuki
emoji110.png


Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Hej Karolka ja tez dzis jestem 7dpt dwoch 5 dniowych mrozakow. I tez strasznie sie boje dnia bety. Ja wogole nic nie czulam az do dzis dzis bole @ ale takie delikatniejsze jakby inne, do tego bol plecow i glowy. Twoj pierwszy transfer? Kiedy robisz bete? Trzymam kciuki[emoji110]

Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom

Bete planuje zrobic w czwartek 9dpt a ty?
 
Do góry