reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Dziewczyny Ja już po i chyba po tej Wielkanocy tak obrodziła jajeczkami bo wyszło aż 20 [emoji6] oczywiście 6 zostaje ze mną a resztę oddaje jako dawca . Teraz czekać co wyrośnie i w następnym cyklu jak hiperke się nie rozkręci za bardzo będę miała transfer [emoji846]trzymajcie kciuki


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
dreamscometrue pisze:
Dziewczyny pytanie techniczne czy na punkcję można mieć pomalowane pazury?

Ja do obu punkcji musiałam mieć zmyty lakier na paznokciach u rąk. Miałam hybrydy wiec przed zdejmowałam. Podobno potrzebne jest to dla bezpieczenstwa w trakcie znieczulenia. Ale wiem ze nie w każdej klinice jest to wymóg.

Kikuli cudowny widok :D aż Ci go zazdroszczę;)

Dziekuje [emoji4] Ty tez sie doczekasz na pewno [emoji1307][emoji1307]

A co do paznokci to ja tez musialam zdjac hybryde


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Roksi, co u Ciebie?
Czuję się okropnie załamana wczorajszą sprawa skurcze ustały ale mam lekkie plamienie. Czuję się tak źle, że dopiero wstałam i nie byłam na badaniach nie miałam siły niech mi jutro robią w klinice. Właśnie próbuję wstać z łóżka i boję się jeść żeby nie było to co wczoraj zrobię chyba płatków na mleku.
 
reklama
Czuję się okropnie załamana wczorajszą sprawa skurcze ustały ale mam lekkie plamienie. Czuję się tak źle, że dopiero wstałam i nie byłam na badaniach nie miałam siły niech mi jutro robią w klinice. Właśnie próbuję wstać z łóżka i boję się jeść żeby nie było to co wczoraj zrobię chyba płatków na mleku.
A spróbuj wypić wodę że starym imbirem (on działa na trawienie)z cytryną i miodem.albo to siemię lniane ?jest fee ale albo pomoże,albo je zwracisz
 
Do góry