reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Hej dziewczyny jak po świętach!? Przejedzone!? Muszę ponadrabiac wpisy!!!
Ja dziś się czuję całkiem @... Normalnie tak mnie brzuch boli i plecy zupełnie okresowo już od 4 dni... Raz boli , raz puszcza i tak w kółko... Wiem że nie mogę tak mówić ale straciłam już nadzieję... Beta w środę... Boję się jej bo mam przeczucie jaki będzie wynik... Wyć mi się chce!!!
Mam nadzieję że u was lepsze samopoczucia niż u mnie...

Napisane na HTC Desire 825 w aplikacji Forum BabyBoom
Kobieto ja mam tak przez większosc czasu.brzuch ,plecy ,bòle typowe jak na @ i wszystko jest w porządku.nie martw sie za wczasu. rozumiem Cie ,ze sie denerwujesz dlatego wlasnie Ci pisze ,ze to wcale nie musi oznaczac nic zlego.:tak:;)
 
Dziwaczny oszczegam jednak przed czopki glicerynowymi dostałam takich skurczy, że masakra wzięłam nospe masuje brzuch cholernie czarno to widzę
 
Hej dziewczyny jak po świętach!? Przejedzone!? Muszę ponadrabiac wpisy!!!
Ja dziś się czuję całkiem @... Normalnie tak mnie brzuch boli i plecy zupełnie okresowo już od 4 dni... Raz boli , raz puszcza i tak w kółko... Wiem że nie mogę tak mówić ale straciłam już nadzieję... Beta w środę... Boję się jej bo mam przeczucie jaki będzie wynik... Wyć mi się chce!!!
Mam nadzieję że u was lepsze samopoczucia niż u mnie...

Napisane na HTC Desire 825 w aplikacji Forum BabyBoom
Kochana glowa do gory bedzie dobrze, beta bedzie piekna bo my tu wszystkie trzymamy kciuki[emoji110] Ty w srode ja w czwartek chyba zrobie a już mnie żołądek sciska na sama myśl

Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mnie też, znowu przyszedł wieczór i znowu brzuch okresowo boli, do tego jeszcze jakieś kłucie po lewej stronie się przyplątało... W czwartek USG mam nadzieję że dotrwam...
:frown:
 
Dziwaczny oszczegam jednak przed czopki glicerynowymi dostałam takich skurczy, że masakra wzięłam nospe masuje brzuch cholernie czarno to widzę

Właśnie czytałam na necie że czopki glicerynowe mogą wywoływać skurcze dlatego kupiłam je dzisiaj ale powstrzymałam się na szczęście udało się mi coś naturalnie wydusić z siebie ciężko było ale się udało...
 
reklama
Do góry