reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

I jak się czujesz? Lepiej już? Ja też niedawno miałam mała różowa plamke na wkladce, ale za kilka dni byłam u gina i z maluchem było wszystko dobrze :)
Właśnie ciągle dziwnie się czuję, trochę okresowo.

Niedawno, po raz pierwszy rozmawiałam z "Wielkim Uchem" a teraz wcinam ogórki, ale konserwowe, bo kiszonych nie lubię.
 
reklama
Hej dziewczyny jak po świętach!? Przejedzone!? Muszę ponadrabiac wpisy!!!
Ja dziś się czuję całkiem @... Normalnie tak mnie brzuch boli i plecy zupełnie okresowo już od 4 dni... Raz boli , raz puszcza i tak w kółko... Wiem że nie mogę tak mówić ale straciłam już nadzieję... Beta w środę... Boję się jej bo mam przeczucie jaki będzie wynik... Wyć mi się chce!!!
Mam nadzieję że u was lepsze samopoczucia niż u mnie...

Napisane na HTC Desire 825 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej dziewczyny jak po świętach!? Przejedzone!? Muszę ponadrabiac wpisy!!!
Ja dziś się czuję całkiem @... Normalnie tak mnie brzuch boli i plecy zupełnie okresowo już od 4 dni... Raz boli , raz puszcza i tak w kółko... Wiem że nie mogę tak mówić ale straciłam już nadzieję... Beta w środę... Boję się jej bo mam przeczucie jaki będzie wynik... Wyć mi się chce!!!
Mam nadzieję że u was lepsze samopoczucia niż u mnie...

Napisane na HTC Desire 825 w aplikacji Forum BabyBoom
Ja tak miałam i dalej mam i beta pozytywną, więc spokojnie myśl pozytywnie
 
Właśnie ciągle dziwnie się czuję, trochę okresowo.

Niedawno, po raz pierwszy rozmawiałam z "Wielkim Uchem" a teraz wcinam ogórki, ale konserwowe, bo kiszonych nie lubię.
Ja jestem mega śpiąca, śpię wszędzie :) mdłości czasem są, ale bardzo mało.. Chyba wolałabym wymiotować wtedy bym była szczęśliwa :) hehe :)
 
reklama
Dokladnie ja tez przez to mam problem z obsluga tego kalendarza :(

Pomyślę nad tym, ale póki co, jeśli macie problem z korzystaniem z telefonu, korzystajcie z komputera lub dodajcie linie na końcu - będę zmieniać kolejność.

Przypominam link:
Dziewczyny, szczególnie nowe - dopiszcie się. Wszyscy będziemy trzymać kciuki!!!
Link do: Kalendarz
 
Do góry