reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Właśnie czytałam na necie że czopki glicerynowe mogą wywoływać skurcze dlatego kupiłam je dzisiaj ale powstrzymałam się na szczęście udało się mi coś naturalnie wydusić z siebie ciężko było ale się udało...
1492455414-aaaaaa.png


Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ostatnio dzwoniłam w tej sprawie do mojej kliniki (Invimed). Badanie nie jest obowiązkowe.
Też zastanawiam się czy je wykonać...mamy takie samo rozpoznanie ;)
Ja jutro dzwonie do lekarza i wszystkiego się dowiem. ...a ile się staracie? Miałaś iui? Ile masz lat (Ja niedługo 29 i lekarz twierdzi, że jestem młoda...ja tak nie uważam. ..:(
 
Spokojnie, ja na pierwszej wizycie miałam ok 8 pęcherzyków (też mam AMH ponad 4 a własciwie niemal 5) a ostatecznie narosło 35+, wiec naprodukowałam za 3. Za dużo tego było i miałam podejrzenie hiperki (co w skrajnej formie może byc bardzo niebezpieczne dla kobiety) więc musiałam odczekać 2 cykle przed transferem.

Spokojnie jeszcze urosną, i nie trzeba ich bardzo dużo, żeby się udało - wystarczy TO JEDNO. A i tak maxymalnie można zapłodnić 6 na raz ( chyba, że masz ponad 35 lat albo okreslone w prawie choroby).
U męża w kariotypie wyszła translokacja zrównoważona między dwoma chromosomami, więc możemy zapłodnić więcej niż 6 komórek na raz, mimo że mamy po 26 lat. Ale one nie chcą rosnąć :( Jutro USG i badanie estradiolu, zobaczymy, może coś więcej urośnie :)
 
reklama
Na zaparcia najlepsza w ciąży jest parafina ciekła łyżka na noc nie powoduje skurczy ja stosowałam w ciąży z polecenia ginekolog
 
Do góry