reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
kurcze dzisiaj 9dpt.tak sie zastanawiam czy nie zrobic bety?bo w mojej przychodni wyniki sa dopiero nastepnego dnia czyli jutro.jak zrobie jutro to i tak dowiem sie dopiero po swietach a po swietach we wtorek ide do swojej kliniki robic bete i tam wyniki beda po poludniu
Jesli mialas blastke, to mozesz dzis robic, a we wtorek i tak powtorzysz, czy przyrasta. A jesli to byly 2-3 dniowe, to mozesz robic, ale z zalozeniem, ze jesli wyjdzie zero, to nie odstawiasz lekow. Bo one caly czas jeszcze maja szanse. Takze, taka beta 7dpt 2-3dniowych, to bylaby bardziej dla Twojej informacji, zeby np wiedziec przed swietami. Ale musialabys ja powtarzac niezaleznie czy bedzie pozytywna, czy negatywna.
 
Jesli mialas blastke, to mozesz dzis robic, a we wtorek i tak powtorzysz, czy przyrasta. A jesli to byly 2-3 dniowe, to mozesz robic, ale z zalozeniem, ze jesli wyjdzie zero, to nie odstawiasz lekow. Bo one caly czas jeszcze maja szanse. Takze, taka beta 7dpt 2-3dniowych, to bylaby bardziej dla Twojej informacji, zeby np wiedziec przed swietami. Ale musialabys ja powtarzac niezaleznie czy bedzie pozytywna, czy negatywna.
mialam blastke 5-dniowa:) dzisiaj i tak juz nigdzie nie zrobie ale jutro rano pojade i zrobie zeby zobaczyc czy cos tam wyszlo:)
 
Cos sie pokazało
Pytanie czy to moja kropka
Beta dzis 2802 ładnie rośnie
 

Załączniki

  • IMG_6042.JPG
    IMG_6042.JPG
    621,1 KB · Wyświetleń: 97
  • IMG_6043.JPG
    IMG_6043.JPG
    686,1 KB · Wyświetleń: 103
reklama
Do góry