reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Hej. Mogę dopisać się do wątku? wczoraj zapadła u nas decyzja że pozostało nam jedynie in vitro:( nie wiem co robić :(
no hej kochana:) ja dolaczylam wczoraj a czuje sie tutaj swietnie:D
spokojnie,zacznij leczenie i napewno bedzie dobrze.Jestesmy z Toba:)
Jesli bedziesz chciala jakiejs porady,nie bedziesz czegos wiedziala albo po prostu bedziesz chciala pogadac to pisz smialo:) dziewczyny sa tutaj wspaniale i naprawde potrafia wesprzec w ciezkich chwilach:D
 
Kurcze, kombinuje ale nie wiem jak się wpisać po między wierszami .

Mam tak samo :) jakos nie umiem sobie poradzic z ogarnieciem tego kalendarza :(

Wszystkiego dobrego na dzisiaj! Ja obudziłam się trochę zdołowana, nie mam żadnych objawów, 10 dpt i nic konkretnego, jutro beta, chyba się wykończę jak będę czekać na wynik, tak bardzo się boję, nie robiłam dzisiaj testu bo pożera mnie stres...

Napisane na SM-A300FU w aplikacji Forum BabyBoom

Kochana wszystko bedzie dobrze ✊

Hej dziewczyny! Jestem tu całkowicie nowa! Od jakiegoś czasu czytam forum.
Jestem tydzień po transferze 3 dniowych embrionkow, za tydzień beta, oby się udało! To mój pierwszy transfer ale bardzo liczę na ciąże jak my wszystkie, po 4 latach strania miejmy nadzieje że to będzie to!

Witaj. Bedziemy mocno trzymac kciuki aby sie udalo, a uda sie napewno :)

A estradiol jaki wynik bo jak powyżej 3 tys jest to nie ma transferu

Naprawde??? Ja przed punkcja mialam ponad 4 tys. A potem mi nie badali.
 
no hej kochana:) ja dolaczylam wczoraj a czuje sie tutaj swietnie:D
spokojnie,zacznij leczenie i napewno bedzie dobrze.Jestesmy z Toba:)
Jesli bedziesz chciala jakiejs porady,nie bedziesz czegos wiedziala albo po prostu bedziesz chciala pogadac to pisz smialo:) dziewczyny sa tutaj wspaniale i naprawde potrafia wesprzec w ciezkich chwilach:D
Annnna a Ty na jakim etapie jestes? :)
 
reklama
Do góry