reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Dziewczyny pytanie do tych co miały hiperkę. Mój lekarz twierdzi że jak we wtorek będzie punkcja i zamrożą mi zarodki to on chce żebym miała transfer dopiero w czerwcu bo niby tyle powinnam odczekać . Dziwne to dla Mnie bo mam ok 14 pęcherzyków i nic nie wskazuje na hiperke i czekać aż dwa cykle [emoji853][emoji853][emoji853]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Dziewczyny pytanie do tych co miały hiperkę. Mój lekarz twierdzi że jak we wtorek będzie punkcja i zamrożą mi zarodki to on chce żebym miała transfer dopiero w czerwcu bo niby tyle powinnam odczekać . Dziwne to dla Mnie bo mam ok 14 pęcherzyków i nic nie wskazuje na hiperke i czekać aż dwa cykle [emoji853][emoji853][emoji853]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Ja czekalam miesiąc...
 
@annnna_86, @Sol pijecie zwykle kawy czy zbożowe? Jak to jest z tymi kawami? Mozna pic po transferze czy nie?



Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom
tak szczerze powiedziawszy to nie wiem ale mysle ze mala czarna raz na jakis czas chyba az tak nie zaszkodzi? ja od transferu czyli przez ponad tydzien wypilam ze 2 kawy czarne sypane i z 1 rozpuszczalna:)
 
@AniaCh83 a dlaczego mialybysmy nie dotrwac.? Nakazuje pozytywne myślenie ;)i będzie dobrze:biggrin2:zobaczysz uwierz mi , kiedy masz kolejne usg ?​
Już miałam, w poniedziałek, jeden pecherzyk, bez tętna i szans i drugi zdrowo wyglądający zarodek z prawidłowym tetnem. Następne usg za ok 3 tyg .

Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry