reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Troche "mala" ilosc niepowodzen. Moze to byc immunologia, ale moze byc i przypadek. Dopiero po 2 poronieniach mozna podejrzewac, ze to moga byc poronienia nawykowe. A 1 transfer do tego, to tez troche malo. To zalezy od Ciebie, bo mozesz sprawdzic immunologie, a mozesz i zaczekac. Poronienia spowodowane problemami z immunologia to glownie te do 10 tyg ciazy. Najczesciej 6-8 tydzien. Jesli poronienie bylo po 1ym trymestrze, to tez mniejsze podejrzenie, ze to cos z immunologii.

Kochana z dwóch ważnych spraw, oznacz sobie komórki NK i AlloMLR jak sprawdzisz te dwa badania- zresztą dość kosztowne to reszta to już będzie bułka z masłem...a może sporo Ci to powiedzieć, szczerze nie czekałabym na lekarzy aż każą Ci to zrobić bo ja tak czekałam 4lata...aż w końcu prawdy się dowiedziałam, żyjemy w czasach takich że sami, bez skierowania możemy zrobić sobie sporo badań więc jeśli masz podejrzenia że to właśnie immunologia Cię zawodzi - sprawdź. Oczywiście decyzja należy do Ciebie. :tak:
 
reklama
Oooooo masakra, aż mi się gorąco zrobiło nawet nie spodziewałam się, że taka sytuacja może być :-( i co teraz będzie jak to wygląda później. Bardzo Ci wspolczuje ale liczę jeszcze na to, że maluszek wolnej się rozwija
Zrobiłam badanie na e2 i prg i czekam. Mnie tak zamurowalo że ledwo słowo wykrztusilam. Powiedział, że się wchłonie pewnie. Ja tez nie słyszałam o takiej syt wcześniej, w ogóle się tego nie spodziewałam. Nawet pytania nie przychodzą mi do glowy. Czekam na wynik i idę z nim ustalić leki. ..

Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Zrobiłam badanie na e2 i prg i czekam. Mnie tak zamurowalo że ledwo słowo wykrztusilam. Powiedział, że się wchłonie pewnie. Ja tez nie słyszałam o takiej syt wcześniej, w ogóle się tego nie spodziewałam. Nawet pytania nie przychodzą mi do glowy. Czekam na wynik i idę z nim ustalić leki. ..

Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom
Trzymaj się jestem z Tobą daj znać po wynikach i po wizycie trzymam kciuki
 
Witam was wszystkie :-)
Dam sobie chyba narazie spokoj z zaglądaniem na forum i odezwe sie pod koniec kwietnia jak zacznę stymulacje.
Niestety ja strasznie przezywam całą tą sytuacje i przez to wszystko juz musialam odwiedzic pogotowie...kołatanie serca i dusznosci...a przyczyną jest nerwica i juz dostalam tabletki uspokajające. Dlatego dam sobie spokoj z doczytywaniem i domyslaniem się co bedzie gdyby...( zresztą mój mąz zabrania mi myslenia o tym )
Życzę wam dziewczynki powodzenia !!! :-) i do uslyszenia w maju ! :-)
trzymaj
Witam was wszystkie :-)
Dam sobie chyba narazie spokoj z zaglądaniem na forum i odezwe sie pod koniec kwietnia jak zacznę stymulacje.
Niestety ja strasznie przezywam całą tą sytuacje i przez to wszystko juz musialam odwiedzic pogotowie...kołatanie serca i dusznosci...a przyczyną jest nerwica i juz dostalam tabletki uspokajające. Dlatego dam sobie spokoj z doczytywaniem i domyslaniem się co bedzie gdyby...( zresztą mój mąz zabrania mi myslenia o tym )
Życzę wam dziewczynki powodzenia !!! :-) i do uslyszenia w maju ! :-)
trzymaj sie !!!! odpocznij,wyluzuj i wracaj do nas z dobrymi wiadomosciami.powodzenia!!!!jestesmy z Toba:):):)
 
reklama
Ja niestety komórki NK mam na poziomie ponad 50%, oprócz tego AlloMLR wyszło 0%, po szczepieniach jest ok przeciwciała się znacznie podniosły do ponad 90% więc to jedno się udało walczę z komórkami NK bo jest ich dość sporo, pierwszy transfer miałam na świeżym 3dniowym zarodku przy AlloMLR 0% i niezbadanych komórkach NK, był podany przed transferem intralipid(1kroplówka) i sterydy ale niestety próba nie udana, druga próba podany jeden wlew z intralipidu, sterydy - podane mrożone 2 piękne 5dniowe blastocysty - próba nie udana, teraz 3podejście, dwie kroplówki z intralipidu, sterydy, kroplówka z atozibanu, jestem 10dpt 2 mrożonych 3dniowych zarodków, też wysokiej klasy w poniedziałek beta...
Oprócz tych problemów z AlloMLR i komórkami NK wszystko jest w porządku jak i u mnie tak i u partnera.
Aaaa pytałaś jak się czułam po lekach po sterydach organizm marny jest strasznie osłabiony ciągle jakieś infekcja mnie łapała, po intralipidzie oprócz bólu ręki i niebieskiego koloru skóry było ok.

O Matko biedna widzę ze tez swoje przeszłaś [emoji853] tak bym chciała żeby teraz Ci się udało !! Ja mam dość podobny zestaw ale nie mam tego atozibanu i jak byłam ostatnio u endokrynologa i zobaczył te leki i to powiedział Mi ze bardzo spuchnie po tych lekach . A nie korci Cie zrobić test ?


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry