reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Pisałaś, że 2 dziewczynki przytulasz, a żeby to wiedzieć to chyba musisz badanie genetyczne zrobić.
Magda możesz mnie proszę wpisać do kalendarza, w karcie mam wpisane 6 maj planowany transfer, to jeszcze może ze dwa dni się przesunie, ale tak smutno mi kiedy czytam kaledarz a tam nie ma mojego imienia....:(
 
Magda możesz mnie proszę wpisać do kalendarza, w karcie mam wpisane 6 maj planowany transfer, to jeszcze może ze dwa dni się przesunie, ale tak smutno mi kiedy czytam kaledarz a tam nie ma mojego imienia....:(
Wpiszę, popróbuj też podziałać sama w kalendarzu.

Dopisze ci też dużo kciuków, zebyś wiedziała, że każda z nas Cię wspiera!!
 
Ja tez chcę od razu podejść. Tylko czy pani dr wyraz zgodę.
Ja się bardziej obawiam czy będzie owulacja- generalnie jak rozmawiałam z lekarzem to jeśli się zdecydujemy od razu podejść to mam się umówić na monitoring cyklu około 14dc Dziewczyny, a tak się zastanawiam czy by nie zrobić badań genetycznych albo nie wiem jeszcze jakich żeby sprawdzić czemu się nie udało mimo ze zarodek był rewelacyjnej jakości i moje wyniki badań tez bardzo dobre. Może jednak jest jakiś inny powód ze mój organizm go odrzucił :( boje się ponownej porażki przy kolejnym razie :(
Robiliście takie badania?
 
Tak, mi gin wpisał na relanium recepte

Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom
Przestymulowali mnie... Nie spodziewali się, że tak zareaguję na leki. jajniki po punkcji miałam po 12cm, brzuch mi wywaliło.

Bardzo mi przykro... Będziesz podchodziła jeszcze raz z własnymi? Jakbym mogła podzieliłabym się z toba.
M@gda a jakie masz AMH pewnie wysokie tak jak u mnie dlatego wyszło tyle pęcherzyków
 
reklama
Magda Możesz skasować moja betę jutro bo nie umiem, a robiłam dzisiaj :-) dziękuję :-*

OSKA mamy w ten sam dzień usg :-)
A na która masz? Ja na 14. Oby było już widać serduszka...

0d1ycsqv6el2ukba.png
 
Do góry