reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Mnie uroslo duzo. Lekarz powiedziel ze doliczyl po 16+ po obu stronach. Wiec prawie 35+. Pobrali 20 najlepszych z czego 17 w pelni dojrzalych.

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Duzo? To jest opcja gigant, nie wiem czy mozna miec wiecej. Kiedys spotkalam dziewczyne, jeszcze przed obowiazujaca ustawa, ktora twierdzila, ze ma zamrozonych 16 blastocyst. Kurcze, czy to mozliwe? Taka grupa zlobkowa z jednej stymulacji ;)
 
reklama
Aaa pytałam o ten estradiol mam go cały czas brać więc nie wiem o co z nim kaman

Ja idę w piątek na wizytę do mojej lekarki bo zwolnienie będę potrzebować bo mam do jutra a beta dopiero w przyszłym tygodniu, więc jeśli nie zapomnę to zapytam o ten estradiol. A nie będę ryzykować bo niestety teraz wypadałby mi cały weekend pracujący po 12h...
 
Bardzo mi przykro... ja za moimi jak na sraczke latam jak dlugo nie wracaja. Zbieram potracone zwierzeta z drogi i woze do weterynarza, chociaz po to zeby je uspic i zeby nie cierpialy, a ile sie przy tym narycze... sasiedzi maja mnie za wariatke.

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Mnie tez maja w pracy jak na czubka patrzyły
 
Kurczę dziewczyny mam straszny dzień. Parę godzin spędziłam w ogromnym stresie u weterynarza. Mój mąż wyjeżdżając z garażu przejechał kota mimo iż go wyganial jakoś wszedł pod koła. Jest załamany i ja też mimo iż wszystko robiliśmy niestety nie przeżył. Mam doła a wiem że nie mogę się teraz denerwować. Weszłam na forum prześledzić po całym dniu a wy też rozmawiacie o kotach i psach
Ktos odszedl, ale pojawilo sie nowe zycie. Staraj sie na tym skupic. Mi tez zginal kotek, ktorego kochalam, ktory mial dzien stracony, gdy nie przyszedl "pociumkac" mojej szyji. Szukalismy go po okolicy, przez 2 tygodnie jak mi cos bialego mignelo w oknie, to myslalam, ze to on wraca. Pozniej dowiedzielismy sie od sasiadow, ze znalezli go potraconego i zakopali. 2 miesiace pozniej bylam w ciazy i w dniu pierwszej bety pojechalismy do schroniska, po takiego samego czorta, jak tamten. Ten czort w pierwszych tygodniach ciazy przywlokl mi do domu kleszcza, ktory wessal sie w moj dekolt. Wszystko sie dobrze skonczylo. Tak mi sie przypomnialo...
 
Ktos odszedl, ale pojawilo sie nowe zycie. Staraj sie na tym skupic. Mi tez zginal kotek, ktorego kochalam, ktory mial dzien stracony, gdy nie przyszedl "pociumkac" mojej szyji. Szukalismy go po okolicy, przez 2 tygodnie jak mi cos bialego mignelo w oknie, to myslalam, ze to on wraca. Pozniej dowiedzielismy sie od sasiadow, ze znalezli go potraconego i zakopali. 2 miesiace pozniej bylam w ciazy i w dniu pierwszej bety pojechalismy do schroniska, po takiego samego czorta, jak tamten. Ten czort w pierwszych tygodniach ciazy przywlokl mi do domu kleszcza, ktory wessal sie w moj dekolt. Wszystko sie dobrze skonczylo. Tak mi sie przypomnialo...
No to niezła przygoda z tym kleszczem . U nas to jest to najgorsze że maz winny się czuje bo go przejechał. No ale tak miało być. Muszę się ogarnąć bo nie ch e mojemu maleństwo zaszkodzić. A wizyta dopiero 14
 
Ile to jest dużo jajeczek? Ja po 2 tygodniach busereliny i tygodniu bemfoli mam tylko 6 jajeczek 11mm i 9 które zaczynają dopiero rosnąć.
Kazda z nas reaguje inaczej, zalezy to od wielu czynnikow. Sa dziewczyny, ze urosnie im 1 komorka, a sa takie, ze kilkanascie. W Polsce wlasciwie wystarczy 6, bo tyle pozwala zaplodnic ustawa o nieplodnosci. Dopiero powyzej 35 lat lub po wczesniejszych niepowodzeniach, mozna zapladniac wiecej. U Ciebie jeszcze nie zakonczyli stymulacji, a to wszystko wiadomo dopiero jak je wyciagna. Po kilku godzinach wiadomo ile jest dojrzalych, a nastepnego dnia wiadomo ile sie prawidlowo zaplodnilo.
 
Ja idę w piątek na wizytę do mojej lekarki bo zwolnienie będę potrzebować bo mam do jutra a beta dopiero w przyszłym tygodniu, więc jeśli nie zapomnę to zapytam o ten estradiol. A nie będę ryzykować bo niestety teraz wypadałby mi cały weekend pracujący po 12h...
Dzięki kochana będę Ci wdzięczna dobrze, Że mam tutaj was :-*
 
Ja tez sie ucze o procedurze w trakcie. Brakuje w ttych wszystkich klinikach kogos lto by rzeczowu wytłumaczył cala procedure od poczatku do konca wraz z opcja a: udalo sie i b: nie udalo sie. Oni wszysscy zalladaja ze wiesz wszystko, bo to jest dla nich tak oczywiste...

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Ja mysle, ze jak sie zaczyna to lepiej mniej wiedziec. Czlowiek mniej wie, to sie mniej stresuje. Ale jak sie juz nty raz nie udaje, to mysle, ze warto zaczac szukac rozwiazan na wlasna reke. Przynajmniej u mnie sie to sprawdzilo.
No, a u Ciebie jest opcja a: udalo sie. Za 8 miesiecy bedzie obsr... rozowa dupka, coz tu wiecej wiedziec ;)
 
reklama
Magda Możesz zostać moja przyjaciółka jestem taka sama :-) już Cię lubię hehehe

Hehe, ja np nie planowalam 4 kotow. 2 wzielam ze schroniska zeby samym.im.smutno nie bylo, jednego wypatrzylam z internecie na stronie fundacji zajmujacej sie porzuconymi i bezdomnymi zwierzetami (zabrali stado kotow.z dzialek bo ktos je trul), wiec pomyslalam: mam 2, jeden wte czy wewte nie robi różnicy i tak pojawila sie mpja ulubienica furia (czarna ze zlotymi oczami) a 4... sam.sie wprowadzil w grudniu. Wypuszczalam 3 koty, wracaly 4, 4tego wystawialam za drzwi, ale.siedzial na parapecie i patrzyl na mnie. Twarda bylam... 3 dni, a jak sie zimno zrobilo otworzylam drzwi i zostal. Zeby nie bylo, pol osiedla objleilam zdjeciami, bylam u wete chipa.sprawdzic i nic.

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ostatnia edycja:
Do góry