reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

No powinna ale to jeszcze nie koniec. Nadzieja i spokój. Jutro coś więcej będzie można powiedzieć noni lekarz się wypowie

[emoji127] 28.10.2017
 
reklama
1491365787-aaaaaa.jpeg


Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Yeah!!! Gratulacje :)
 
Duzo? To jest opcja gigant, nie wiem czy mozna miec wiecej. Kiedys spotkalam dziewczyne, jeszcze przed obowiazujaca ustawa, ktora twierdzila, ze ma zamrozonych 16 blastocyst. Kurcze, czy to mozliwe? Taka grupa zlobkowa z jednej stymulacji ;)
No ja 11 jajek zamrozilam. Moze bedzie na pozniej a jak nie to rozwazam podzielenie sie nimi.

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ostatnia edycja:
Kurczę dziewczyny mam straszny dzień. Parę godzin spędziłam w ogromnym stresie u weterynarza. Mój mąż wyjeżdżając z garażu przejechał kota mimo iż go wyganial jakoś wszedł pod koła. Jest załamany i ja też mimo iż wszystko robiliśmy niestety nie przeżył. Mam doła a wiem że nie mogę się teraz denerwować. Weszłam na forum prześledzić po całym dniu a wy też rozmawiacie o kotach i psach
Oj bidulka, ja też psiara i kociara, ja dwa lata temu po podobnej tragedii nie mogłam doisc do siebie, dostałam dwa kotki i jednego udusił owczarek, umierał mi na rękach dziubulek, dlatego drugi podwórka nie widzi, i ostatnio problem bo kupa w kuwecie a siku gdzie popadnie, zwierzątka traktuje się jak dzieci, nas z mężem połączyła miłość do pupili... bardzo współczuję; (

Napisane na SM-A300FU w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej, nie doczytałem Was jeszcze, jestem kilkanaście stron do tyłu, ale napiszę co dziś się dowiedzualam. Jestem roztrzesiona. Lekarz z transferu wyliczył 6t1dz, pecherzyk jest wielkości 2.7mm co daje wiek 5t6d. Jest tętno, którego nie słyszałam, tylko widziałam, ale wolne... nieco ponad 90 uderzeń... Lekarz powiedział że norma jest od 90... Mam iść na USG jeszcze raz. Idę w poniedziałek. Jeśli co się stanie znowu to ja tego nie przeżyje...

Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom
nawet tak nie mysl!!!!wszystko bedzie dobrze! prosze,mysl pozytywnie
 
Oj bidulka, ja też psiara i kociara, ja dwa lata temu po podobnej tragedii nie mogłam doisc do siebie, dostałam dwa kotki i jednego udusił owczarek, umierał mi na rękach dziubulek, dlatego drugi podwórka nie widzi, i ostatnio problem bo kupa w kuwecie a siku gdzie popadnie, zwierzątka traktuje się jak dzieci, nas z mężem połączyła miłość do pupili... bardzo współczuję; (

Napisane na SM-A300FU w aplikacji Forum BabyBoom
Wstaw mu moze 2 ga kuwete. Moje siusiu robia w 1 a kupke w 2. Ale jeszcze pojedz do weta z nim. Moze cos go bolec.i tak ci o tym sygnalizuje.

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry