reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Wczoraj była taka radość 14dpd (5 dniowe ) beta 232 a dzis spadła na 201
Współczuję Karolina... naprawdę bardzo.
Moja beta ostatnio rosła, ale wolno, ciąża skończyła się w 14 tygodniu, to dla mnie ogromna trauma. Dziś, po crio, serduszko w pecherzyku bije trochę wolno. Płakać mi się chce i modlę się że jeśli mam nie mieć z tego dziecka, jeśli ma się coś stać złego, to żeby to się zakończyło jak najszybciej. ..

Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Kurczę dziewczyny mam straszny dzień. Parę godzin spędziłam w ogromnym stresie u weterynarza. Mój mąż wyjeżdżając z garażu przejechał kota mimo iż go wyganial jakoś wszedł pod koła. Jest załamany i ja też mimo iż wszystko robiliśmy niestety nie przeżył. Mam doła a wiem że nie mogę się teraz denerwować. Weszłam na forum prześledzić po całym dniu a wy też rozmawiacie o kotach i psach
Bardzo mi przykro... ja za moimi jak na sraczke latam jak dlugo nie wracaja. Zbieram potracone zwierzeta z drogi i woze do weterynarza, chociaz po to zeby je uspic i zeby nie cierpialy, a ile sie przy tym narycze... sasiedzi maja mnie za wariatke.

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Tyle lat go mieliśmy i nigdy nie wszedł pod koła nie wiem jak to się stalo
Tak mi przykro. U mnie psy to tez jak członkowie rodziny. Przykro mi...

0d1ycsqvyoi9w9m1.png
 
Tyle lat go mieliśmy i nigdy nie wszedł pod koła nie wiem jak to się stalo
Ooo jeny wiem co czujesz mi dwa lata temu weterynarz zabił psa nie obudził z narkozy tylko wymyślal co chwile jakieś choroby i mój kochany synek bo tak do niego mówiłam umarł nam na rękach jesxze próbowałam go z mamą reanimawac ale nie było już szans do końca życia będę miała to przed oczami trzymaj się :-*
 
Współczuję Karolina... naprawdę bardzo.
Moja beta ostatnio rosła, ale wolno, ciąża skończyła się w 14 tygodniu, to dla mnie ogromna trauma. Dziś, po crio, serduszko w pecherzyku bije trochę wolno. Płakać mi się chce i modlę się że jeśli mam nie mieć z tego dziecka, jeśli ma się coś stać złego, to żeby to się zakończyło jak najszybciej. ..

Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom
Musisz wierzyć , ze sie uda ! Trzymam
Kochana za Ciebie i za
siebie kciuki ! Tak sie cieszyłam , najpierw test pozytywny , potwierdzenie ciazy , a ty teraz wielka tajemnica , ale nie wróży tu nic dobrego .Za szybko to wszystko sie dzieje :(
 
Bardzo mi przykro... ja za moimi jak na sraczke latam jak dlugo nie wracaja. Zbieram potracone zwierzeta z drogi i woze do weterynarza, chociaz po to zeby je uspic i zeby nie cierpialy, a ile sie przy tym narycze... sasiedzi maja mnie za wariatke.

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Magda Możesz zostać moja przyjaciółka jestem taka sama :-) już Cię lubię hehehe
 
reklama
Do góry