reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Po wczorajszej wizycie, mam mieszane uczucia. Nie dostałam żadnych leków, a mam się umówić na wizytę, między 1 a 3 dc. Umówić się już teraz był problem, a ja nie mam regularnych cykli. Dowiedziałam się też, że z racji na moje AMH i wiek mogą mi podać jeden zarodek.
Co jeśli przykładowo zapłodnią 6 jajeczek, 5 będzie zadowalająca, a 1 mi podadzą i ivf będzie skuteczne? Pozostanie mi 4 zarodeczki? Zamrożą, ale co dalej. Być może podejdziemy za jakiś czas kolejny raz do ivf, ale co się dzieje, gdy wszystkich nie wykorzystamy? Nie wiem czy chcę oddawać moje dzieci w inne ręce. Ta myśl trochę mnie przeraża.

Dodatkowo lekarz zachwalał długi protokół. Wolałabym krótki, ale teraz zgłupiałam. Stoję w rozkroku i nie wiem w którą stronę iść. W dodatku, nawet nie mam pewności czy umówię się na wizytę w odpowiednim terminie. Ten stres mnie dobije.
Vinszka co do rozterek myślowych mam to samo, podano mi 1 zarodka wczoraj, zostało 5 ,napewno na wszystkie bym się nie zdecydowała; ( ale z drugiej strony to i tak lepsza sytuacja niż nie mieć nic w zapasie

Napisane na SM-A300FU w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Dziewczyny dzisiaj nad ranem zostałam ciocią bliźniaków. Troche za wczesnie, ale nie jest źle. Jeden ma 1,8 a drugi 1,7 kg. I jak wczoraj się obawiałam trochę dwójki Smerfów tak dziś po zobaczenie zdjęć moich siostrzencow nie mogę się doczekać [emoji7][emoji7][emoji7]
 
Hej Dziewczynki, To będzie mój drugi transfer crio czy lepiej podać 2 zarodki czy jeden ? ( zarodki 5a, 5a i 8A) Co zwiększa szansę na ciążę jeden czy dwa zarodki?
 
Po wczorajszej wizycie, mam mieszane uczucia. Nie dostałam żadnych leków, a mam się umówić na wizytę, między 1 a 3 dc. Umówić się już teraz był problem, a ja nie mam regularnych cykli. Dowiedziałam się też, że z racji na moje AMH i wiek mogą mi podać jeden zarodek.
Co jeśli przykładowo zapłodnią 6 jajeczek, 5 będzie zadowalająca, a 1 mi podadzą i ivf będzie skuteczne? Pozostanie mi 4 zarodeczki? Zamrożą, ale co dalej. Być może podejdziemy za jakiś czas kolejny raz do ivf, ale co się dzieje, gdy wszystkich nie wykorzystamy? Nie wiem czy chcę oddawać moje dzieci w inne ręce. Ta myśl trochę mnie przeraża.

Dodatkowo lekarz zachwalał długi protokół. Wolałabym krótki, ale teraz zgłupiałam. Stoję w rozkroku i nie wiem w którą stronę iść. W dodatku, nawet nie mam pewności czy umówię się na wizytę w odpowiednim terminie. Ten stres mnie dobije.
Powinnaś się cieszyć ze masz, brzydko mówiąc, zapas. Ja miałam 6 komórek a tylko 2 się zaplodnily i 2 mi podano. Nie mam już zarodkow i nie wiem czy będzie mnie stać na kolejna stymulacja i procedurę jak się nie uda...

Powodzenia na wizytach, betach i innych [emoji4]

Napisane na SM-G530FZ w aplikacji Forum BabyBoom
 
Roksii, po jakim czasie odczytałaś wczoraj sikacza?

Ja też zrobiłam, intensywność drugiej kreski jakby podobna, ale też nie wiem czy sobie nie wkręcam... i teraz to juz nie wiem po jakim czasie ją zobaczyłam.

Wariuje...

Kurcze jak zrobiłam zdjęcie testu to mniej widać niż u Ciebie, chyba klapa....
 
reklama
Do góry